SON DAKİKA
Hava Durumu

Kim kahbe ve zalim- kim masum ve mazlum 3

Yazının Giriş Tarihi: 07.12.2017 22:09
Yazının Güncellenme Tarihi: 07.12.2017 22:09
Sevgili okuyucularım. Şu uyarıyı asla unutmayalım, ‘’Hain ve kahpe oyunların ve planların karşısına bir Müslüman Türk olarak tarihimize4 yaraşır şekilde karşı çıkmalıyız. Bunun için Türk İslam Kültürünü, Türk İslam medeniyeti ve Türk İslam ülküsünü şiar ve düstur edinmeliyiz. Bu arada şüpheci olmayı da unutmayacağız. Ta ki sahte maskeler düşene kadar.
Okuyucularımızdan istirhamım şudur: ‘’Emperyalizm, kapitalizm, Siyonizm, masonluk, Bilderberg, rutari kulüpler, Lions kulüpler ne işe yarar? Bunların uzun vadede ve yakın vadede gayeleri nelerdir? Bunlara üye olan siyasetçiler ve hariciyeciler kimlerdir? Bu bağlamda çok dikkatli olunması gerektiğinin asla ve kata ihmal etmeyiniz.’’ 15 Temmuz öncesi dindar muhafazakâr, adam gibi adam bilinen nice Valilerin vatandaştan silah ruhsatı karşılığı vergi dışında aldığı üç bin liranın hangi hainlerin ve hangi ihanetlerde kullanılmak üzere alındığını birlikte gördük. Bu Valilerin bir çoğu namazında niyazında biliniyordu. Onun için diyorum ki şüpheci olmak devlet adamlarının yedi görevinden birisidir.
Günümüzde ideal insanların desteklenmesine ihtiyaç vardır. Bu ideal iman aşkı, milli sevda, adalet, ahlak ve teknolojik hamlelerle dünyanın bir numaralı devleti haline gelme ideali olmalıdır. O zaman mazlum milletin, masumların ümidi olmaya namzet oluruz. O zaman ülkü ve imanın aksiyona dönüştüğünü görürüz ve işte o zaman, din ve milliyet zıt değerler değildir. Şuurunu Türklük ve İslam dünyasına anlatabiliriz. İlim adamlarımıza, fikir adamlarımıza, fikir adamlarımıza çok ihtiyacımız var. İnançları, felsefeleri, siyaset teorilerini gözden geçirecek, İslamın aydınlığında kendini bulan İmamı Buharileri, İmamı Gazalileri, Mevlanaları, Yunus Emreleri, büyük mantıkçı ve Şeyhül İslam Molla Fenarileri, Yunan Felsefesini tankit alan ve çürüten Yüce Hünkar Fatih Sultan’ın takdirlerine mazhar olan Hocazade Efendileri, İmamı Birgüvileri, İbni Kemalleri yetiştiren o muazzam ruhu yeniden ayağa kaldırma hamlesine ihtiyacımız var. Değilse ‘’Para uğruna her edepsizliği meşru gören sözde sanatçı, özde rezil ve rüsva, sözde ilim erbabı özde film erbabı, sözde dindar özde menfaatperest üçkağıtçı tiplerin bu topluma vereceği ne olabilir ki? Varsa yoksa bunların ideali daha çok para, ev, yer ve daha lüks arabalar ve daha çok feminist bayan müptelaları. Bir de ekran şovmenlerini unutmamak lazım. Şu gerçeği nesillerimize ve yeniliğimize anlatmamız lazım. Türk İslam Kültür ve Medeniyetinden kaynaklanan Cihan devletinin kurulmasına temel teşkil eden bu yüce davaların eskimediğini, modasının geçmediğinin bütün Türk İslam düşmanları Allah’ın izniyle idrar edeceklerdir. Müslüman Türk’e kefen biçenlerin sonu korkunç olacaktır. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.