SON DAKİKA
Hava Durumu

İHANETLERVE GAFLETLERİN YATAKÇILARI

Yazının Giriş Tarihi: 03.09.2023 20:35
Yazının Güncellenme Tarihi: 03.09.2023 20:35

Kıymetli Okuyucularım

Müslüman Türk milletinin kimliği ve ayak izleri takip edilirse, Anadolu topraklarının haricinde Türkmen boylarının kimlik ve kültürleri başlı başına bir tarihtir.

Türk kültü bütünlüğü bütün detaylarıyla ele alınmalıdır. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Türk milleti milli sınırlarımız dışındaki soydaşlarımızla ortak kültürümüzü dinamitlemeye çalışan ihanet şebekeleri devamlı çalışmakta ve ihtiyaca göre ‘maske’ kullanmaktadırlar.

Ortak olan milli dilimiz tahrip edilmiştir. Başta Amerika ve İngiltere olmak üze-

re çıkarılan şablon emperyalizmin içteki ve dıştaki piyonları ve şebekeleri tarafın-

dan idare edilmektedir.

Demokratik hak diyerek ortak kültürler sabote edilmiştir. Perde arkasında Yahudi lobileri, İsrail vardır. İhtiyaç olan para kaynakları ve silahlar Pentagon, CİA, Bilderberk, Farmason locaları, Yehova Şahitleri, Kilisel Birliği, Kutsal Kitap Dernekleri ve onların himayesinde olan sözde hayır dernekleri tarafından çok ustaca idare edilmektedir. Ensar Vakfı gibi kuruluşlar cemaatler, şıhlar, seyyidler, tarikatlar, binevi holding gibi işletilmektedir. Bu bağlamda Saddam denilen piyon sahneye sürülüyor. Barzani de Talabani de verdikleri ihanet mücadelesinin mükafatını alıyorlardı. Türkmenler adeta dışlanmış ve ateş altında bırakılmışlardı.

Bebek katili Öcalan, Ermeni dönmesi içte ve dıştaki işbirlikçileri ile ihanetlerine devam ediyordu. Yatakçıları hazırdı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.