SON DAKİKA
Hava Durumu

15 TEMMUZA IŞIK TUTANLAR KİMLERDİR

Yazının Giriş Tarihi: 10.07.2023 16:49
Yazının Güncellenme Tarihi: 10.07.2023 16:49

Zorda olsa yazacağım.” Bay Başkan. Ne kadar inkar etsen de,ellerin hep yapışkan.Girdiğin her yerde,döktüğün ,döktürdüğün ya gözyaşı ya kan.Çıkardığın savaş aldığın hep can.demokrasiymiş,çağdaşlaşmaymış koskoca bir yalan.” Bizim ülkemizde “din hürriyeti tamdır.Kur’an la,dinle,imanla,cennet pazarlayanlarla,Allah ile aldatanlar bile istedikleri gibi at oynatmışlardır.Atatürk’ün  kapattırdığı “Mason Locaları,Lions Klüpleri,Rotari Klüpleri,Yehova Şahitleri,kilise oyunları,Kutsal kitap dermeleri.1951’de Bakanlar Kurulu kararı ile yeniden açılmıştır.

Hatta Merhum Adnan menderes’in  bir numaralı adamı ve sır ortağının “Mason olduğu” ortaya çıkmıştır.Zira Atatürk’ün kapattığı tarikat ve cemaatleri , tekke ve zaviyeler bir bir açılmıştır.Altın nesil diye lanse edilen Abant Platformlarında cumhuriyete karşı tavır alanlar mükafatlandırılmıştır.

Fethullah Gülen’in organizesinde “Yök,millü eğitim üniversiteleri,Maliye,Emniyet Teşkilatı,Türk Silahlı Kuvvetlerinin önemli kademeleri ,Mit teşkilatı,Hariciye ye yoğun sızmalar olmuştur.

Bu arada “BOP” Büyük Orta Doğu Projesi ortaya sokulmuştur.” BOP eşbaşkanı sayın recep Tayyip Erdoğan olmuştur.Merak edilen okuyucularım olursa Sayın Nurullah Aydın’ın 750 sayfadan oluşan te tamamı “ Belgelere Dayanan” eserini okumalarını tavsiye ederim.

Kıymetli okuyucularım 15 Temmuz için TBMM’sinde bir komisyon bile kurulmamıştır.”Demokrasi ve Milli birlik Günü” olarak noktalanmıştır.Fitne ve fesat tohumları eken ama sureti Haktan bürünen ve aramızda dolaşanlar.Şehitlerimizin lanetini üzerine almışlardır.15 Temmuz’un”Yatakçıları,ona ışık tutanlardan hesap sorulmamıştır.Feto borsası bunun açık örneğidir.Tek kelimeyle  vezir olması gereken adalet rezil olmuştur.”Adil olarak hesaplar sorulmamıştır.

Mahşer günü tüm rezillikler sırıtacaktır tabi inananlar için…

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.