SON DAKİKA
Hava Durumu

Yaşasın Survivor

Yazının Giriş Tarihi: 04.02.2019 21:34
Sör Vayvır bir İngiliz asilzadesi. Doğum tarihi hakkında kesin bir bilgiye sahip değiliz. Ölüm tarihini de bilmiyoruz aslında. Ama eminim bizim vaktimizi nasıl öldürdüğünü hepimiz biliyoruz. Tabii ben başlarken temaşa olsun diye şakayla başladım sör filan değil. Hatta bir Türk asilzadesinin bizlere sunduğu bir programdan bahsediyorum. Acun büyük adam, büyük televizyoncu.  Yaptığı bütün programlar ses getiriyor değil mi? Dolayısıyla bu ona bir dokunulmazlık sağlıyor zannediyorum. Zaten hükümete de yakın duruyor. Oh ne âlâ, ne âlâ, değil mi?  Öyle mi gerçekten?
Tabii şimdi aslında “Acun Siyonist güçlerin desteklediği bir programcı yoksa bu kadar başarılı olamazdı” geyiğinin tam sırası ama benim buna vaktim yok. Yenilenler hiç düşünmüyor neden yenildiklerini. İzleyenler hiç düşünmüyor neden izlediklerini.
Hele hele Türk takımı ile Yunan takımı arasında geçiyorsa yarışma nasıl izlemez bunu Türk seyircisi?  Türk’üz gülüm biz Türk. Tarih boyunca Yunanlara ayar vermişiz Survivor’da mı ayar veremeyeceğiz? Gösteririz onlara günlerini değil mi? Döveriz onları biz. Türk’üz olum biz. Hatta bir keresinde gençler pek bilmez ama Çinlileri bile dövmüştük. Türk deyince durup düşüneceksin gülüm. Öyle basit değil bu işler. Kolay kolay Türk olunmuyor. Önce yedi düvele ayar vereceksin. Sonra baktın dünyada sana rakip yok başlayacaksın içten içe kendini yemeye. Kardeşlerini öldürmeye başlayacaksın. Alevi diyeceksin, Sünni diyeceksin, Kürt, Laz, Çerkes diyeceksin. Olmadı mı bu sefer sağcı solcu diyeceksin.  E tabii doğal olarak zayıflayacaksın ve kardeşlerini başkalarının öldürmelerini seyredeceksin. Buna çeşitli kılıflar uyduracaksın. Öyle kolay değildir Türk olmak.
Neyse tam zamanında yetişti imdadımıza Survivor. O da olmasaydı nasıl gazımızı alacaklardı bizim. Hoş, ne olacaktı onu da bilmiyorum da. Türk olmak kolay değil dedim ya hani. Gerçekten kolay değil. Zamanında kuyruk acısı olan yüzlerce devlet şimdi bizi yemek için büyük bir iştihayla ellerinde çatallarla bekliyorlar diyeceğim de onlar o kadar medeni değiller. Sırtlan sürüsü gibi düşmanlarla etrafımız çepeçevre çevrili iken, biz kendi içimizde yüzlerce parçaya bölünerek birbirimizi yemeye devam ediyoruz.
Ama ne yalan söyleyeyim Yunan takımını yenmek çok hoşuma gidiyor. Hiç olmazsa bu yarışta yenelim onları yahu. Varsın onlar yine de bizim ülkemizden kaçan teröristleri vermesinler. Bizde böyle intikam alırız onlardan. Hadi’n evlatlarım vurun gâvura. Yenin onları. Göğsümüzü kabartın bizim. Aslanım Acun, iyi ki varsın. Sen de olmasan ne yapardık biz? Nasıl yenerdik Yunanları?
Son söz: Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim…

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.