SON DAKİKA
Hava Durumu

Davut Aydın’la hasbihal…

Yazının Giriş Tarihi: 08.02.2019 20:34
Dün gazetemize yaptığı ziyaret sonrasında Yenişehir’in emin ellere teslim edilmiş olduğunu bir kez daha anladım. Davut Aydın, yıllarca belediyecilik tecrübesine sahip bir isim. Aklı başında mesajlar veren, kendinden çok emin tavrıyla zaten rakiplerinden önde olduğu gayet açık. Ve seçim sürecini de istenilen olgunlukta geçirecek bir haleti ruhiye içinde. Amacı hizmet etmek. Kimseyle kavga etmek için ne düşüncesi, ne vakti var. O vaktini seçimlere kadar kampanya ile seçimlerden hemen sonra da Yenişehir için çalışmaya ayırmış bir siyasetçi.
Yapamayacağı hiçbir şeyi vaat etmiyor. Ama vaat ettiklerini de kesinlikle yapacak dirayette bir başkan olacağı da çok net. Yenişehir için projeler üretiyor. Yenişehir’in dertlerini ve bunları nasıl çözeceğini biliyor. Sadece seçimlerin bitmesini bekliyor. Seçimler bitecek ve Davut Aydın bütün enerjisini Yenişehirliler için harcayacak.
Başkan bizlere özetle şunları söyledi :"Hükümetin yapmış olduğu, yapacağı işlerin takibini mutlaka yapacağız. Ama belediye olarak bizim de çok güzel projelerimiz var. İnşallah bu projelerimizi önümüzdeki hafta açıklamayı düşünüyoruz ama olmazsa olmazımız, öyle tahmin ediyorum ki diğer adaylarında gündemindedir, bizim ilçemizin çok acil bir kapalı pazar alanına ihtiyacı var, trafik sorunu var, otoparka ihtiyacımız var. Otopark yapamazsan trafik sorununu halledemezsin. Mevcut belediye başkanının Pazar alanıyla ilgili bir projesi var, inşallah onu hayata geçirebilirsek, haftanın bir günü Pazar alanı, diğer 6 gün otopark olarak kullanabiliriz. Bunun acil olması için daha basitleştirebiliriz, 2019 yılı içerisinde inşallah bunu başarabiliriz düşüncesi içerisindeyim. Bu benim değil diğer adayların da kesinlikle gündemindedir." dedi. 
Cumhur ittifakında MHP adına nazar boncuğu özelliği taşıdığını hatırlatan Aydın, "Bizim örnek olmak olmamız lazım. Her zaman söylüyorum bir, sıfırdan daima büyüktür. Bursa’da ben ve benden sonra gelecek arkadaşımızın önünü açmak zorundayım. Diğer 16 belediye başkanı adayımız kusura bakmasın ama benim özel olmam lazım, benim çok çalışmam lazım. İnşallah çok çalışacağız, yorulacağız. Ama vatandaşımızın 7 gün 24 saat emrinde ve hizmetkârı olacağız. İnsanları küçük şeylerle mutlu edebiliriz. Yapamayacağımız hiçbir şeyi vaat etmeyeceğiz, dürüst olacağız, insanları kandırmayacağız."
Davut Aydın’ı dinledikçe taşlar yerine oturdu. Ve doğru bir seçim olduğuna olan inancım bir kez daha arttı. Ben kendisini daha önceden de tanıyordum tabii. Ama dün bir kez daha anladım ki Yenişehir seçimleri çoktan bitmiş bize de hayırlı olsun demek düşüyor. Davut Aydın’a başarılar diliyorum. Yenişehir her türlü iyiliğe layıktır biz de elimizden geldiğince yanınızda olacağız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.