SON DAKİKA
Hava Durumu

Canınız cehenneme

Yazının Giriş Tarihi: 07.11.2018 21:23
Bana “Müslümanlardan ne istiyorsun?” diye soruyorlar? “Kimden isteyeyim?” diyorum ben de “Elin gâvurundan mı? Zaten onlar bizim bu hale düşmemizi istemiyorlar mı? Ne yani şimdi Yemen’de çocuklar açlıktan ölüyorlar. Ben “komşusu aç iken tok yatan bizden değildir” diyen bir peygambere ümmet olduğunu iddia edenlerden değil de bu çocukların ölmesi için uğraşan, öteki şeytanlardan mı isteyeyim?” Sahi Allah aşkına… Geceleri huzurlu yatabiliyor musunuz? Yatamıyorsanız neden bir şeyler yapmıyorsunuz? Yatabiliyorsanız asla Müslüman olduğunuzu iddia etmeyin çünkü peygamberinizi sizi yalanlıyor. Yatabiliyorsanız zaten canınız cehenneme.
Çin yıllardır Doğu Türkistanlı kardeşlerimize zulüm yapıyor. Neredesiniz ey “Bir Türk Cihana bedeldir”ciler? Ve neredesiniz ey zulüm nerede olursa olsun, kim yaparsa yapsın karşı durmakla emrolunmuş mücahitler? Müminler? Ey Arap seviciler? Ey Yemen Türküsü söyleyen sanatçılar? Hiç mi sızlamıyor vicdanınız.
Çin büyükte Allah küçük mü?
Geçenlerde sohbet ettiğimiz bir akademisyen bana Doğu Türkistan için bu şartlarda bir şey yapılamayacağını hele hele Amerika ile kapışmışken Çin’i karşımıza almanın bir felaket olacağını, Çin’in dünyanın en büyük ülkesi olduğunu filan anlatıyordu. Birden kestim sözünü “Bir dakika yahu” dedim “Sen bir yaratıcıya inanıyor musun?”. “ Aa, aşk olsun hocam. O ne demek? Bilmiyor musun ben Müslümanım” dedi “Yalan söylüyorsun. Çünkü Müslümanların Allah’ı Çin’den çok büyük. Onun için onlar Allah-u Ekber diyorlar” dedim. Sonra da düşündüm. Evet, Müslümanların Allah’ı Çin’den büyük ama onlar bunun fakında bile değiller. Bursa’da okuyan Doğu Türkistanlı gençler var. Daha önce röportaj yapmıştım onlarla. Bana öyle işkencelerden bahsettiler ki kanım dondu. Bütün iddialarımdan utandım. Ve vazgeçtim.
Kime kızayım?
Şimdi ben derdimi kime anlatayım? Ben kime kızayım? Sadece kendime mi? Bin bir parçaya bölünmüş ve birbirine düşmüş, vahdet dininin sözde mensuplarına mı? Allah insanları iddialarından vururmuş. Tam da öyle oluyor şimdilerde. Ne iddia ediyorsak yalanımızı yüzümüze çarpıyor Allah. Ama biz üzerimizdeki sorumluluğu başkalarına atmayı çok iyi biliyor ve böylece vicdanımızı rahatlatıyoruz. İşte efendim neymiş Yemen Arapların sorunu imiş? Hangi Arapların? Doğu Türkistan Çin’in iç meselesiymiş. İçiniz dışınıza çıksın emi. Yemen türküsü haram olsun size. Kürşad destanı zıkkım olsun. Bütün iddialarınızdan hesaba çekileceğiniz günde görüşeceğiz nasılsa. Bakalım yaptıklarımızdan ve yapmaya muktedir olduğumuz halde yapmadıklarımızdan hesap verirken bizi kim kurtaracak. Arap dostlarımız mı? Çinli büyükelçiler mi? Korkunun ecele faydası yok ki. Hiçbir şey yapamıyorsanız Çinlileri kim vurduya götürün gelemesinler yeter

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.