SON DAKİKA
Hava Durumu

Bursa Orhangazi'de 3.249 m² zeytinlik icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Bursa Orhangazi'de 3.249 m² zeytinlik icradan satılıktır

Haber Giriş Tarihi: 22.07.2022 14:32
Haber Güncellenme Tarihi: 22.07.2022 14:32
https://www.yenisehiryorem.com/
Bursa Orhangazi'de 3.249 m² zeytinlik icradan satılıktır

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/50 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Söz konusu taşınmaz Bursa İli Orhangazi İlçesi Gürle Mahallesi 127 Ada 1 Parsel numarasında Zeytinlik vasfında kayıtlı olup 3.249,03 m2 yüzölçümlüdür. Taşınmazın kadastro yolu bulunmaktadır, Orhangazi ilçe merkezine yaklaşık 8,5km, Bursa-Yalova yoluna yaklaşık 4,8km, Gemlik-İznik yoluna yaklaşık Ikm, Gürle mahallesi yoluna yaklaşık 250m en yakın yerleşim alanı olan Gürle - mahallesine yaklaşık 550mMesafededir. Taşınmazın tamamı zeytin ağaçları ile kaplı olduğu yaklaşık 75-85 yaşlarında zeytin ağaçları bulunduğu görülmüştür. Mahsuldar çağda olduğu kanaatine varılan zeytin ağaçlarının, sürgün faaliyetinin iyi, yapılması gereken kültürel uygulamaların (Toprak işleme, hastalık ve zararlılarla mücadele, gübreleme, budama, sulama) yapıldığı tespit edilmiştir. Taşınmaz eğimi yaklaşık olarak % 2-3 gibi oranlarda toprak yapısı killi-tınlı, tuzluluk ve drenaj problemi olmayan sulama imkanı olan tarım arazisidir.
İLANIN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.