YÖNETİCİLERDEN OKULLARA ZİYARET

Yenişehir 15 Eylül 2022 11:58
Videoyu Aç YÖNETİCİLERDEN OKULLARA ZİYARET
A
a

Kaymakam Köse ve beraberindekiler, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının öğrenciler, öğretmenler, veliler ve bütün eğitim çalışanlarının adına verimli geçmesi temennisinde bulundular.

Yenişehir Kaymakamı Rahmi Köse, Garnizon Komutanı Albay Kadri Bahtiyar, Belediye Başkanı Davut Aydın, Emniyet Müdürü İbrahim Özdemir, Jandarma Komutanı Ahmet Ersöz ve Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz ilçedeki okulları ziyaret ettiler.
 
Yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla ziyaret gerçekleştiren ilçeli yöneticiler Yolören İlk ve Ortaokulu, Akçeşme İlk ve Ortaokulu ile Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne giderek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldiler. Yöneticiler, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının hayırlı, uğurlu olmasını temenni ettiler.
 
Yöneticiler ziyaretleri esnasında ayrıca temeli atılan Anaokulu ile daha önce depreme dayanıksız olduğu için yıkılan İlçemiz Akçeşme İlkokulunun yerine yapılacak olan yeni okul binasının inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

uludağ elektrik 8.ay