Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

Yeşilay Bursa Şubesinde görev değişikliği

Bursa 8 Haziran 2021 15:15
Videoyu Aç Yeşilay Bursa Şubesinde görev değişikliği
A
a

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkezi Bölge koordinatörlük sistemine geçilmesi sebebiyle Yeşilay Bursa Şube Başkanı Dr. Serhat Yamalı görevinden istifa ederek Bursa, Bilecik, Eskişehir ve Kütahya illerinden sorumlu Bölge Koordinatörü olarak tayin edildi.

Şube merkezinde yapılan toplantı sonrası yeni Başkan Av. İmren Çavuşoğlu, Dr. Serhat Yamalı’ya bağımlılıklarla mücadele konusunda ve Yeşilay Bursa Şubesi’nde verdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim etti. Yamalı ise, “Şimdiye kadar birçok etkinlikte omuz omuza çalıştığımız kıymetli arkadaşlarıma yeni dönemde başarılar diliyorum. Yeşilay Bursa Şubesi üyeliğim elbette devam edecektir. Bölge koordinatörü olarak yine beraber çalışacağız. Şubemizin bir üyesi olarak Başkanımızın ve Yönetim Kurulumuzun daima destekçisi olmaya devam edeceğim. Başkanımız İmren hanıma ve yönetim kurulumuza devir teslim töreni için teşekkür ederim. Bugüne kadar Yeşilay Bursa Şubesi adına birlikte ortaya koyduğumuz bütün fedakârca gayretleriniz için arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.
Av. İmren Çavuşoğlu Yeşilay Bursa Şubesi Başkanı, Şube Genel Sekreteri Suat Arvas, Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili, Abdulaziz Tok Şube Genel Sekreteri, Ömer Zengin ve İlayda Demir Yönetim Kurulu üyeleri olarak görevlerine devam edecek.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı