Yenişehirli yöneticiler Bakan Kurum'la görüştü

Yenişehir 7 Aralık 2021 14:47
Videoyu Aç Yenişehirli yöneticiler Bakan Kurum'la görüştü
A
a

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ve İlçe Kaymakamı Rahmi Köse'yle birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti.

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ve İlçe Kaymakamı Rahmi Köse'yle birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti. Bakan Murat Kurum ile bir araya gelen Yenişehirli yöneticiler, ilçede yapılması planlanan Osmangazi Meydanı ve Millet Bahçesi Projeleri konusunda bilgi verdiler.

     Ziyaret sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Bursa Yenişehir Belediye Başkanımız Davut Aydın ve Yenişehir Kaymakamımız Rahmi Köse ile ilçemizde hayata geçireceğimiz meydan ve millet bahçesi projelerimizi görüştük, Yenişehir'deki çevre ve şehircilik yatırımlarımıza ilişkin genel bir değerlendirme yaptık” diye konuştu.

     Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u makamında ziyaret ettik. İlçemizde hayata geçireceğimiz Osmangazi Meydanı ve Millet Bahçesi projelerimizi görüştük, Yenişehir'deki çevre ve şehircilik yatırımlarımıza ilişkin genel bir değerlendirme yaptık. Katkılarından dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak : ÖZEL HABER/ERHAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı