YENİŞEHİR TSO'DAN EĞİTİME DESTEK

Yenişehir 13 Eylül 2022 09:00
Videoyu Aç YENİŞEHİR TSO'DAN EĞİTİME DESTEK
A
a

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası, tüm okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilerin kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak üzere eğitim yardımlarında bulundu.

 GİYSİ VE KIRTASİYE YARDIMI
Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı tüm okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilerin kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak üzere eğitim yardımı yaptı.
 
500 ÖĞRENCİ YARARLANACAK
Yardımlar, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz’a teslim edildi. Toplam 100 bin TL değerindeki eğitim yardımları 2022-2023 Eğitim – Öğretim yılında 500 ihtiyaç sahibi öğrenciye dağıtılacak.
 
"DESTEKLERİMİZ SÜRECEK"
Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Torun, "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerine destek vermeyi sürdüreceğiz. Ayrıca eğitim camiasının her zaman yanında olacağız" dedi.

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilerin kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak üzere, hazırlanan eğitim yardımları İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz’a YTSO Başkanı Orhan Torun tarafından teslim edildi.
Toplam 100 bin TL değerindeki eğitim yardımları 2022-2023 Eğitim – Öğretim yılında 500 ihtiyaç sahibi öğrenciye dağıtılacak.
Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman eğitim ve öğretim faaliyetlerine destek vereceklerini ve ayrıca eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını ifade etti. Torun, "2022-2023 eğitim öğretim yılının ülkemize, ilçemize, öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını dilerim" diye konuştu.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

uludağ elektrik 8.ay