Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

YENİŞEHİR'E ANA KUCAĞI ÇOÇUK EĞİTİM MERKEZİ

Yenişehir 23 Şubat 2021 11:55
Videoyu Aç YENİŞEHİR'E ANA KUCAĞI ÇOÇUK EĞİTİM MERKEZİ
A
a

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenişehir'de Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezi'nin açılışını yapıp Kapalı Pazar Yeri'nin inşaatında incelemelerde bulundu.

ÖZEL HABER:ERTAN ADANA

"YATIRIMLAR YENİŞEHİR'E HAYIRLI OLSUN"


Başkan Aydın,"Burası ücretsiz olarak Yenişehirlilerin hizmetine sunuluyor. Söylemiş Köprüsü, Babasultan Parkı, Kapalı Pazar Alanı, kırsal mahallelere yollar, su sorunu olan köylerin bu sorunları çözüldü. 3 köyümüzün su sorunu da Büyükşehir Belediyesi tarafından çözülüyor Birileri konuşur birileri hizmet eder. Yenişehir'in kaç mahallesi var bilmiyorlar, ama konuşuyorlar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş'a teşekkür ediyor, yatırımların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

"BELEDİYEMİZE HAS BİR PROJE"

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın ilk durağı Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezi oldu. Aktaş burada yaptığı konuşmada, "En samimi kucak ana kucağıdır. Annelerimiz her şeyimizdir, olmazsa olmazımızdır, başımızın tacıdır. Belediyemiz tarafından oluşturulan Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezi'nde, anne sıcaklığını vermeye çalışacağız. Belediyemize has bir projedir. Bugün 10'uncusunu Yenişehir'de açıyoruz. 100 kapasitesi var, 80 öğrenci kayıt yaptırmış" şeklinde konuştu. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı