Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü
saat FLAŞ HABER

YENİŞEHİR'DE DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR

Yenişehir 6 Mart 2021 11:32
Videoyu Aç YENİŞEHİR'DE DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR
A
a

Koronavirüsle mücadeleye yönelik denetimler, Dinamik Denetim Süreci kapsamında sürdürülüyor. Yenişehir'de de gerçekleştirilen denetimlerde, alınması gereken önlemler ve belirlenen kurallar çerçevesinde, işletme sahipleri ve vatandaşlar uyarılıyor.

Özel Haber: Ertan ADANA

“DİNAMİK DENETİM SÜRECİ” GENELGESİ UYGULANIYOR

İçişleri Bakanlığı'nın "Dinamik Denetim Süreci" genelgesi kapsamında Yenişehir'de de denetimler yapıldı. Denetimlere Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Bedel ve yetkililer katıldı. İçişleri Bakanlığı'nın “Dinamik Denetim Süreci” konulu genelgesi kapsamında, alınan tedbirler ve belirlenen kurallar çerçevesinde, işletme sahipleri, esnaf ve vatandaşların bilinçlendirilmesi, tedbir ve kurallara en üst seviyede uyulmasının sağlanması amacıyla denetimler gerçekleştirildi.

BAŞKAN AYDIN COVİD-19 AŞISI OLDU
     Öte yandan Belediye Başkanı Davut Aydın, Sağlık Bakanlığı'nın aşı takvimi doğrultusunda 1'inci doz aşısını Yenişehir Devlet Hastanesi'nde yaptırdı. Tüm vatandaşları aşı olmaya davet eden Başkan Aydın, "Sıramın gelmesiyle ilk doz aşımı Yenişehir Devlet Hastane'mizde yaptırdım. Bu vesileyle salgın sürecinde büyük fedakârlıklar gösteren Yenişehir Devlet Hastanesi Başhekimimiz Dr. Kalender Durmaz’a ve görevinin başında olan tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyor, tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum. " dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı