Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü
saat FLAŞ HABER

YENİŞEHİR’DE CAMİLER PIRIL PIRIL OLUYOR

Yenişehir 26 Mart 2021 12:06
Videoyu Aç YENİŞEHİR’DE CAMİLER PIRIL PIRIL OLUYOR
A
a

Koronavirüs salgını nedeniyle halk sağlığı konusunda örnek çalışmalara imza atan Yenişehir Belediyesi, şimdi de ilçe merkezi ve köylerdeki toplam 90 camide dezenfeksiyon ve temizlik çalışması başlattı.ÖZEL HABE ERTAN ADANA

"TEMİZLİK ARACI VE EKİPLERİMİZLE İŞBAŞINDAYIZ"

Belediye olarak tarımsal kalkınmadan altyapı projelerine, tarihten turizm alanına değin birçok konuda önemli çalışmalar yürüttüklerini belirten Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, "Bugünlerde koronavirüs salgınına karşı mücadele kapsamında halk sağlığını düşünerek tedbirleri elden bırakmıyoruz. Belediyemize ait İbadethane Temizlik Aracı ve görevli personeliyle işbaşındayız. Kurduğumuz ekiplerle ilçe merkezindeki mahalle ve köylerinde ibadete açık olan 90 camide dezenfeksiyon ve halı temizliği başlattık" dedi."AYNI ZAMANDA RAMAZAN AYINA HAZIRLIK"

Ramazan ayının da yaklaştığını hatırlatan Belediye Başkanı Aydın, "Yaklaşan ramazan ayını da dikkate alarak, ramazan günleri öncesi böyle bir çalışma başlattık. İbadethanelerimizin, iç temizliğinden çevre düzenlemesine değin her ihtiyacıyla yakından ilgileniyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları gören vatandaşlarımız da memnuniyetlerini ve teşekkürlerini bizlere iletiyorlar. İçinde bulunduğumuz şu mübarek günlerde inşallah ilçemizde var olan dayanışmanın, birliğin, beraberliğin ve huzurun ülkemizde örnek olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Kaynak : ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı