Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın: "TEK AMACIMIZ İLÇEMİZE HİZMET"

Yenişehir 1 Haziran 2021 12:54
Videoyu Aç Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın: "TEK AMACIMIZ  İLÇEMİZE HİZMET"
A
a

Yenişehir'de yöneticiler arasındaki uyuma işaret eden Belediye Başkanı Davut Aydın, istişarede bulunup uyumlu çalışmanın bir yerleşim birimine çok şeyler kattığını belirtti.ÖZEL HABER: KAAN KOÇAK
Kaymakam Suat Seyitoğlu'nun koordinesinde gerçekleştirilen çalışmalardan yüksek derecede verim aldıklarını belirten Başkan Aydın, "Yerel ve genel alanlardaki projeler, üzerinde titizlikle görüşülüp takibi yapılarak sonuçlandırılıyor. Böylece kazanan ilçemiz oluyor" diye konuştu. Her yerleşim biriminde yöneticilerin, daire amirleri ve alt kadroların uyumlu çalışmasıyla sorunlara çözüm bulunabileceğini vurgulayan Başkan Aydın, Yenişehir'in bu anlayışa iyi bir örnek teşkil ettiğini söyledi.


 
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın:
"TEK AMACIMIZ İLÇEMİZE HİZMET"
    Her yerleşim biriminde yöneticilerin, daire amirleri ve alt kadroların uyumlu çalışmasıyla sorunlara çözüm bulunabileceğini vurgulayan Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Yenişehir'in bu anlayışa iyi bir örnek teşkil ettiğini söyledi. Vatandaşın beklentisinin güler yüz ve sorunlarına bir an önce çözüm bulunduğunu görmek olduğunu anlatan Aydın, "Projeler üretmek ve bunların takibini yapmanın yanı sıra vatandaşımızla iyi diyaloglar kurmanın önemi kuşkusuz tartışılmaz. Vatandaşımızın memnuniyetini görmek bizler için çok önemli" dedi.

"İSTİŞARE EN GÜÇLÜ YÖNTEM"
     Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, tarımsal potansiyeliyle dikkat çeken ve yeni yatırımlar sayesinde başka yerleşim birimleriyle arasındaki mesafeyi kapatmayı sürdüren ilçede, yöneticiler arasındaki uyuma dikkat çekti. Başkan Aydın, "İstişare anlayışını canlı tutmanın ve 'birlikten kuvvet doğar' sözünün doğruluğuna inanıyoruz" dedi.
     İlçede gerçekleştirilen hizmet ve projelerin gerisinde yöneticilerin uyumlu çalışması bulunduğunu vurgulayan Başkan Aydın, "Her çalışma muhakkak istişare ediliyor. Bunun çok yararını gördük" diye konuştu.

"ORTAK HAREKET ETMENİN YARARINI GÖRÜYORUZ"
     İlçenin menfaati için çalışmanın verdiği sorumlulukla hareket ettiklerini ifade eden Başkan Aydın, "Kaymakamımız Suat Seyitoğlu başta olmak üzere uyum içinde, hep beraberiz. İlçemizin menfaati için hep birlikte çalışıyoruz. Örneğin, kırsal ve merkez mahallelerimizde muhtarlarla zaman zaman toplantılar düzenlerken, ziyaretler gerçekleştiriyor, engelli ya da ihtiyaç sahiplerine Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile birlikte hareket ederek destek oluyoruz. Yerel ve genel hizmetlerin belirlenmesi konusunda birbirimize yardımcı oluyoruz" dedi.

     Yerel ve genel alanlardaki projelerin gerçekleştirilmesinde birlikte hareket edildiğini ve bunun yararlı sonuçlarını hep birlikte gördüklerini anlatan Başkan Aydın sözlerini şöyle tamamladı: "Yapmış olduğumuz hizmetlerde halkımıza, vatandaşımıza dokunuyoruz. Hedefimiz ilçemizin ihtiyacı olan projeleri hayata geçirmek, ilçemizi daha da güzelleştirmek. Bunların yanında ilçe halkının beklentileriyle ilgili istişarelerde bulunup en iyi kararı vermeye çalışıyoruz. Ayrıca, Cumhur İttifakı üyeleri AK Parti İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu ve MHP İlçe Başkanı Arif Eren, yönetimi kurulu üyeleri, belediye meclis üyelerimiz ve muhalefetin de  katkılarına teşekkür ediyoruz. Bu aşamada daire amirlerimiz ve alt kadrolarımızın gayretlerini de özellikle vurgulamak istiyorum. İlçemize hizmetin en iyisini yapma çabası içindeyiz. "

 
Kaynak : ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı