ULUTEK Teknopark yöneticilerinden Yenişehir TSO'ya ziyaret

Yenişehir 18 Kasım 2021 14:37
Videoyu Aç ULUTEK Teknopark yöneticilerinden Yenişehir TSO'ya ziyaret
A
a

ULUTEK Teknopark Yönetimi, teknolojide deneyimli çözüm ortaklarını sanayi ile buluşturacak olan ULUTEK Partnerim Platformunu yaygınlaştırmak amacıyla ziyaretlerine devam ediyor.

ULUTEK Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Karagöz, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Gedikli, Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Huri Elalmış ve Uluslararası Projeler Uzmanı Mustafa Kahraman, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. 

   Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda Meclis Başkanı Salih Hoşgönül, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Torun, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ömer Hamamcılar, ile bir araya geldi. Görüşmelerde, Bursa’nın teknoloji tabanlı iş ortağı programı ULUTEK Partnerim hakkında bilgiler verildi.
 
SANAYİNİN İHTİYACINA HIZLI ÇÖZÜM
Şehrin teknoloji ve inovasyon odaklı gelişimine katkı sağlayacak ortaklaşa girişimler ile ilgili fikir alışverişinin yapıldığı görüşmelerde Ulutek Partnerim platformunu anlatan ULUTEK Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Karagöz, “Hızla değişen teknoloji çağını Bursa’daki sanayicilerimiz ile birlikte yakalamayı amaçlıyoruz. ULUTEK Partnerim platformu, bu noktada firmalara yenilikçi bir çözüm ortağı konumunda bulunuyor. 160’ı aşkın işletmemizin yanında ULUTEK Teknopark güvencesiyle sanayinin ürün ihtiyacı, en etkin ve hızlı biçimde çözüm bulmuş olacak.

 
Kaynak : ÖZEL HABER/KAAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı