Ülke siyasetine Yenişehir'den taze kan

Yenişehir 21 Mart 2022 14:56
Videoyu Aç Ülke siyasetine Yenişehir'den taze kan
A
a

Yenişehirli genç siyasetçi Selçuk Efe, Yeniden Refah Partisi Gençlik Politikaları Kurulu Başkanlığı görevine seçildi.

İLK SINAVDAN BAŞARIYLA GEÇTİ
Yeniden Refah Partisi Gençlik Politikaları Kurulu'nun düzenlediği "Gençlik Politikaları Vizyonumuz ve 100 Günlük Eylem Tasarısı" programı,  Ankara Green Park Otel'de yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Yenişehirli genç siyasetçi Selçuk Efe, başarılı bir organizasyona imza attı.

ERBAKAN'A PLAKET TAKDİM ETTİ
Farklı üniversitelerden 50 öğrenci ile kahvaltıda bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gençlerin sorularını yanıtladı. Erbakan'a, gençliğe verdiği destek nedeniyle Efe tarafından plaket ve dolma kalem takdim edildi.

ERBAKAN GENÇLERİN SORULARINI YANITLADI
İktidara geldiklerinde milli ve manevi değerlerine bağlı bir neslin ihyası için Milli Gençlik Maarif Ajansı kuracaklarını belirten Erbakan, gençlere istihdam sağlamak için 634 projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Gençlere ilk araba ve ev alımlarında faizsiz destek kredisi verileceğini ifade eden Erbakan, "Yurt ve barınma olanakları eksiksiz sağlanacak. Sosyal yardımlardan gençlerimiz hak ettiği payı alacaklar. İlk defa ticarete atılan 30 yaş ve altı gençlerimizin ilk kurdukları şirketler 2 yıl süreyle vergiden muaf tutulacak" dedi.
 
Kaynak : ÖZEL HABER/ERHAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat