UESKON Genel Başkanı İbrahim Danacılar iftarını Bursa’da dostlarıyla açtı

Bursa 21 Nisan 2022 12:55
Videoyu Aç UESKON Genel Başkanı İbrahim Danacılar iftarını Bursa’da dostlarıyla açtı
A
a

Çekirge bölgesinde özel bir otelde UESKON Genel Başkanı İbrahim Danacılar tarafından özel olarak tertip edilen iftar programına Danacılar’ın aile dostları, iş insanları ve UESKON Genel Başkan Yardımcısı görevine atanan Mahmut Yayla katılım sağladı.

Yaptığı açılış konuşmasında iyiliğin, kardeşliğin ve yardımseverliğin, manevi duyguların en üstte yaşandığı on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerifin öneminden bahseden Başkan Danacılar “Mübarek bir ayın içerisindeyiz. Öncelikle bizi bu kutlu günlere çıkartan Allah’a şükürler olsun. Bu Ramazan ayında ilk iftar davetimizi Bursa’da verdik. İnşallah Ankara ve İstanbul’da da UESKON olarak iftar programlarımızı yapacağız. Biz her şeyden önce dostluğun ve insanın önemini kadrini çok iyi biliyoruz. Paranın alamayacağı tek şey dostluklarımızdır. Şükürler olsun dostlarımız ile bir aradayız. Biz “Devlet Ebed Müddet” ekseninde devletimiz ve milletimizin menfaatleri için bundan önce nasıl çalıştıysak bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
 
İftar Programına katılan DNC Holding Basın işlerinden sorumlu Genel Müdürü Bursalı influencer Emirhan Bildişli’de tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutladı ve hayırlara vesile olmasını diledi.
 
Uluslararası Ekonomik İlişkiler Konseyi Genel Başkanı İbrahim Danacılar tarafından düzenlenen iftar programı hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.


 
Kaynak : HABER MERKEZİ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat