Terminal kavşağı yeni haliyle kente yakışacak

Diğer İlçeler 2 Kasım 2021 15:13
Videoyu Aç Terminal kavşağı yeni haliyle kente yakışacak
A
a

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, son günlerde aralıksız sürdürdüğü sabah ziyaretleri ile yapılan çalışmaları da yerinde denetleme imkânı buluyor. Özkan, bu ziyaretler ve denetimler kapsamında önceki gün terminal kavşağında başlatılan düzenleme çalışmalarını inceledi.

Özkan, bu ziyaretler ve denetimler kapsamında önceki gün terminal kavşağında başlatılan düzenleme çalışmalarını inceledi. Ali Özkan gerçekleştirdiği incelemede, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı üstlenilen Terminal Kavşağında görev yapan ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlçenin vitrini konumunda
Özkan yaptığı açıklamada,“Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’tan yakın zamanda,Karacabey ile ilgili birtakım sözler almıştık. Bunlardan birisi de ilçemizin vitrini konumundaki terminal kavşağımızda yapılacak çevre düzenlemesi çalışmalarıydı. Ve artık büyükşehir ekipleri düzenleme çalışmalarını başlattı. Kısa sürede, ilçemizin vitrini konumundaki bu kavşakta ilçemize yakışır bir düzenleme de bitmiş olacak.Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş'a teşekkür ediyoruz” dedi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı