Tekirdağ Çorlu'da 1.1215 m² alanlı kerpiç ev mahkemeden satılıktır

Güncel 10 Haziran 2022 15:00
Videoyu Aç Tekirdağ Çorlu'da 1.1215 m² alanlı kerpiç ev mahkemeden satılıktır
A
a

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Tekirdağ Çorlu'da 1.1215 m² alanlı kerpiç ev mahkemeden satılıktır

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri Tekirdağ İl, Ergene İlçe, 959 Parsel, Sağlık (Arazi) Mahallesi, 959 parsel sayılı Avlulu Kerpiç Ev Nitelikli taşınmaz. Taşınmaz tapu kaydında avlulu kerpiç ev olarak gözükmekte ise de, fiilen üzerinde yapı bulunmamaktadır. dikdörtgen şeklinde geometrik yapıya sahiptir. Edirne Caddesine 200 metre mesafede, ulaşım, elektrik, su ve temizlik hizmetlerinden faydalanan çevresinde konut yoğunluğunun bulunduğu bir konumdadır. Okul, park, pazaryerine yakın olup belediye ve altyapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmazın uzun kenarı 40,70 metrelik Edirne 7. sokağa cephelidir. Cephe olduğu sokak kaldırımları yapılış, yolu da asfaltlanmıştır.
Yüzölçümü 1.215,00 m2
İmar Durumu Kısmen yol alanı, kısmen ticaret alanında kalmakta olup, ikiz yapı nizamında 4 kat, ön bahçe mesafesi: 5 metre, yan bahçe mesafesi: 3 metre, arka bahçe mesafesi: h/2 metre, Taks:0,40, Kaks: 1.60 olarak planlanmıştır.
İLANIN DEVAMI İÇİN TIKLA 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat