Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

Tam kapanma günlerinde belediyeden yoğun mesai

Yenişehir 17 Mayıs 2021 12:52
Videoyu Aç Tam kapanma günlerinde belediyeden yoğun mesai
A
a

Yenişehir Belediyesi, insan ve araç hareketliliğinin en aza indiği tam kapanma dönemini yoğun mesai harcayarak değerlendirdi. Bugün sona eren tam kapanma sürecinde cadde ve sokakların temizliğinden yeşil alan düzenlemesine kadar birçok alanda çalışma yapıldı.ÖZEL HABER : KAAN KOÇAK
"VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYORUZ"
Yenişehirlilere, günün her saatinde iş başında olacaklarına dair söz verdiklerini hatırlatan Belediye Başkanı Davut Aydın, "Verdiğimiz sözleri tutuyoruz ve her türlü olanağı değerlendirerek çalışıyoruz" dedi. Tam kapanma dönemini fırsata çevirerek hızlı bir şekilde çalışmaları sürdürdüklerini anlatan Başkan Aydın, "Tam kapanma döneminde başlattığımız çalışmalarla hemşehrilerimizi daha güzel ve caddelerle karşılamayı amaçlıyoruz" dedi."İLÇEMİZDE ÇOCUKLARA ÇİFTE BAYRAM"
Karabahadır, Alaylı, Reşadiye, Yolören, Afşar, Yarhisar, Mahmudiye, Karacaahmet, Ayaz ve merkez Kurtuluş Mahallesi'nde Ramazan Bayramı öncesi çocuk parkı oyun gruplarını tamamlayarak hizmete açtıklarını ifade eden Başkan Aydın, "Sağlıklı yarınlarımızla birlikte merkez ve kırsal mahallelerimiz çocuk sesleriyle şenlenecek. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yarınları daha güzel olacak" diye konuştu.


 
Kaynak : ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı