Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDEN İÇİNİZİ ISITICAK KİTAPLAR

Bursa 21 Şubat 2021 11:38
Videoyu Aç SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDEN İÇİNİZİ ISITICAK KİTAPLAR
A
a

Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışında evlerde geçirdiğimiz zamanlar için Bkmkitap, kitapseverler için özel seçtiği kitap önerilerini paylaştı.

Ürün çeşitliliğini artırarak kahveden kolonyada birçok ürünü web sitesine ekleyen bkmkitap son zamanlarda en çok okunan kitapları da derledi. “Tavsiye edilen kitaplar” kategorisi ile okurlara güzel öneriler sunan bkmkitap ailesi kar yağışı ile sıcacık hikayeleri ile içimizi ısıtacak kitap önerileri ile okurlara özel bir seçki sundu.

Bkmkitap Kurumsal İletişim Yöneticisi Esma Ekmen konuyla ilgili düşüncelerini “Pencerelerimizden gördüğümüz bembeyaz görüntü ile mutlu olduğumuz bu günlerde evde sıcak bir kahve ile kitap okumak istediğimiz zamanlardan geçiyoruz. Hangi kitabı okuyacağımızı seçmekte zorlandığımızda en çok da kitapseverlerin önerilerini merak ettiğimiz oluyor. Biz de kitapseverlerin en çok okuduğu, kar konulu ve romantik kitaplardan oluşan karma bir seçkiyi okuyucularımız için derledik.” şeklinde ifade etti.
Kar Kokusu - Ahmet Ümit, Kar - Orhan Pamuk, Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var - DebbieMacomber, Böğürtlen Kışı - Sarah Jio, Bir Kış Günü Öğleden Sonra - MargueriteDuras,Hanne - Bahadır Yenişehirlioğlu, Azra Kohen - Gör Beni, Son Ada - Zülfü Livaneli, Momo -Michael Ende, Otostopçunun Galaksi Rehberi - Douglas Adams, Yaşlı Adam ve Deniz - Ernest Hemingway, Simyacı - PauloCoelho, Saç Örgüsü -Laetitia Colombani.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı