Nilüfer Görükle Dumlupınar'da 47 m² daire icradan satılıktır

Güncel 3 Ocak 2022 15:03
Videoyu Aç Nilüfer Görükle Dumlupınar'da 47 m² daire icradan satılıktır
A
a

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Nilüfer Görükle Dumlupınar'da 47 m² daire icradan satılıktır

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN
Tapu Kaydı :BURSA İli, NİLÜFER İlçesi, GÖRÜKLE/DUMLUPINAR Mahallesi, 5437 Ada No, 1 Parsel No, 1. Normal Kat, 1 Bağımsız Bölüm Numaralı, 77/1899 Arsa Pay/Paydalı, 310,35 Ana Taşınmaz Yüzölçümlü, Arsa Ana Taşınmaz Nitelikli, Daire Bağımsız Bölüm Nitelikli Taşınmazın Tamamı.
Özellikleri : Söz konusu taşınmaz, Bursa İli, Nilüfer İlçesi sınırları dahilinde bulunan Görükle Dumlupınar Mahallesi, Nar Sokak, no: 5 adresindeki Nokta Apartmanı’nın, 1. normal katındaki 1 kapı no’lu dairedir. Taşınmaz, Nar Sokak ile Ziraat Sokağı’nın kesiştiği köşe başında yer almaktadır. Borçluya ait taşınmazın da içerisinde bulunduğu bina, 2 bodrum+zemin+2 normal+dubleks katlı olmak üzere toplam 6 katlı ve B.A. Karkas niteliğinde yapılmış olup, asansörlü ve otoparksızdır. 2. Bodrum katında sığınak, depo ve ortak alanlar, üst katlarının beherinde ise 6’şar adet mesken nitelikli dairesi bulunan binanın dış cephe duvar yüzeyleri sıvalı ve boyalı, eğik çelik çatılı ve üzeri membran ile örtülüdür. 


DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı