Mustafakemalpaşa Belediyesi 118 adet taşınmazı ihale usulü ile satacaktır

Güncel 2 Ekim 2022 14:05
Videoyu Aç Mustafakemalpaşa Belediyesi 118 adet taşınmazı ihale usulü ile satacaktır
A
a

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Mustafakemalpaşa Belediyesi 118 adet taşınmazı ihale usulü ile satacaktır

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN
1- Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda adres ve şartları belirtilen taşınmaz 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesine göre AÇIK TEKLİF USÜLÜ ihale ile kiraya verilecektir.
2- İhale 11 Ekim 2022 Salı günü saat 10:30’dan itibaren aşağıdaki tabloda belirtilen saatlerde, Hamzabey Mahallesi Bursa Caddesi No:44 adresindeki Belediye Düğün Salonunda, İhale Komisyonunca (Encümenince) yapılacaktır.
3- İhaleye iştirak edecek gerçek ve tüzel kişiler ihale şartnamesini 100,00TL (Yüzlira) karşılığında Belediyemiz Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü’nden temin edebilirler. (Şartname başvuru öncesi İdarede ücretsiz görülebilir) 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 6. Maddesine göre ihaleye katılmayacak olanlar şartnamede belirtilmiştir.
4- Tabloda belirtilen taşınmazlara ait % 3 geçici teminat ve şartname bedeli Belediyemiz Veznesine nakit olarak yatırılacaktır.
5- Belediyemizce yapılacak olan ihaleye katılacak olan gerçek ve tüzel kişilerde aşağıdaki şartlar aranır.    
   A) İstekli gerçek kişi ise;                

DETAYLAR İÇİN TIKLA ÖĞREN 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat