Muhtarlar dostluk maçında bir araya geldi

Yenişehir 22 Kasım 2021 14:45
Videoyu Aç Muhtarlar dostluk maçında bir araya geldi
A
a

Yenişehir Muhtarlar Derneği’nin davetlisi olarak ilçeye gelen Yıldırım Muhtarlar Derneği üyeleri, dostluk maçına katıldı. Yenişehir Belediyesi Matay Spor Tesisleri'ndeki dostluk maçında muhtarlar kıyasıya mücadele ederken, renkli görüntüler oluştu.

Yıldırım'daki muhtarlarla ilişkilerinin çok iyi olduğunu belirten Yenişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Orhan Yıldız, "Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı hemşehrimiz Muhsin Sak arkadaşımız, Yenişehir’den giden bütün muhtar arkadaşlarımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyor ve onlara yardımcı oluyor. Kendilerini bu hafta maça davet ettik. Sağ olsunlar geldiler ve güzel bir maç yaptık. Maçın sonunda kazanan elbette dostluk oldu. Bütün Yıldırımlı muhtar arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

   Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Sak ise "Yenişehir bizim kardeş derneğimiz. Bu nedenle ilişkilerimiz çok iyi. Bize ne zaman ihtiyaç duyarlarsa yanlarındayız. Aynı şey bizim içinde geçerli. Bugün yaptığımız maçta dostluklarımız daha da pekişti. Kendilerine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.


 
Kaynak : ÖZEL HABER/MUSTAFA EFE
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı