Mudanya Güçlü Kadınlar Derneği, yerel basınla iftarda buluştu

Diğer İlçeler 15 Nisan 2022 11:17
Videoyu Aç Mudanya Güçlü Kadınlar Derneği, yerel basınla iftarda buluştu
A
a

Mudanya Güçlü Kadınlar Derneği, Başkan İpek Demirtaş'ın öncülüğünde Mudanya yerel basın temsilcileriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Mudanya Güçlü Kadınlar Derneği'nin temsilcileri, Mudanya'daki kadınların durumu, derneğin faaliyetleri, amaçları ve hizmetleri konusunda bilgi verdi.

Mudanya Güçlü Kadınlar Dernek Başkanı İpek Demirtaş; Mudanya'da kadınların kendi ayakları üstünde durmasını amaçladıklarını, sadece yardım ederek değil, kadınların kendi kendilerine yetebilmeleri için üretken duruma gelmesine çalıştıklarını söyledi.

Demirtaş, "Bunu sağlamak için de belediyenin desteklerine ihtiyacımız var. Yardım konusunda destek olan esnafımız, iş insanlarımız var. Fakat biz kalıcı olacak çözümler istiyoruz. Bu sebeple kadınlarımızın üretken olabilmeleri için öncelikle bir yer tahsis edilmesini bekliyoruz. Burada el emekleriyle ürettiklerini pazarlayacak imkanlar sunulmasını istiyoruz. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'dan sesimize kulak vererek, gerekli desteği göstereceğine inanıyoruz" dedi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat