MOTORA SIKIŞAN KEDİ GÜÇLÜKLE ÇIKARILDI

Yenişehir 7 Ekim 2021 13:58
Videoyu Aç MOTORA SIKIŞAN KEDİ GÜÇLÜKLE ÇIKARILDI
A
a

Heykel önünde işçilerin gelmesini bekleyen servis aracının motor bölümünden kedi sesi gelmesiyle başlayan kurtarma çalışması başarıyla sonuçlandı.

"HAYVANCAĞIZ ACI ACI HAYKIRIYORDU"
Yenişehir Atatürk Anıtı önünde bir şirketin servis aracının motor bölümünden gelen kedi sesi çevredekileri harekete geçirdi. Bir yavru kedi aracın sürücüsü ve vatandaşların çabalarıyla motor bölümünden çıkarıldı. Bir şirkete ait servis aracının motor bölümünden kedi sesleri duyduğunu belirten Çağlar Güven, "Hayvancağız acı acı haykırıyordu. Hemen servis aracının sürücüne durumu anlattım. Zaten araç da işçileri bekliyordu. Çevredeki vatandaşların ve diğer işçilerin yardımıyla yavru kediyi motorun arasından çıkardık" diye konuştu.YARIM SAATLİK ÇABA SONUÇ VERDİ
     Servis sürücüsü Sadi Dal ise Çağlar Güven'in kendisini uyarmasıyla birlikte hemen motor bölümünü açtığını anlattı. Dal, açtığım motor bölümünde yavru kedinin sıkıştığını gördüm. Siyah beyaz bir kediydi. Çıkardım ancak kedi bu kez arabanın altına kaçtı. Oradan da çıkarmak isterken gözden kayboldu. Hayvancağızın tekrar motor bölümüne girdiğini fark ettik. Bu durumda motoru çalıştırıp fabrikaya gidemezdim. Oradan çıkan minik hayvan göz açıp kapayıncaya kadar uzaklaştı. Çağlar Güven kardeşimizin dikkati sayesinde kediye bir zarar gelmedi" diye konuştu.

Kaynak : ÖZEL HABER/KAAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı