MHP İlçe Başkanı Eren'den açıklama

Yenişehir 8 Haziran 2022 10:14
Videoyu Aç MHP İlçe Başkanı  Eren'den açıklama
A
a

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren yaptığı basın açıklamasında İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel'i asılsız ithamlarda bulunmakla suçlayıp çeşitli iddialarda bulundu. Eren, "Çiçekçi Ercan, Belediye Başkanı Davut Aydın ve Cumhur İttifakı paydaşları hakkında asılsız ithamlarda bulunmaktadır" dedi.

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel hakkında, içinde çeşitli iddiaların yer aldığı bir açıklama yaptı. Eren'in açıklaması şöyle:

"Çamur at izi kalsın siyasetinin Yenişehir’deki temsilcisi İP’in İlçe Başkanı çiçekçi Ercan uzun bir süredir Bursa için örnek belediyeciliklerden birini sergileyen Yenişehir Belediye Başkanımız Sayın Davut Aydın ve Cumhur İttifakı paydaşları hakkında asılsız ithamlarda bulunmaktadır.
Yenişehir Belediye Başkanımız Sayın Davut Aydın; Yenişehir’in tarihi ve kültürel mirasını günümüz ihtiyaçları ile birlikte ele alarak, ilçe halkının memnuniyetinin ve hayat kalitesinin yükseltilmesini ülkü edinerek, 7’den 77’ye herkesin gönlünü kazanmakta ve hayır duasını almaktadır.
Milliyetçi Hareket Partisinin Üretken Belediyecilik modelinin başarılı örneklerinden birisini sergileyen Yenişehir’deki belediyeciliğimiz hem kaynakların etkin ve verimli kullanımı ile hem de sosyal belediyeciliğin gülümseyen yüzü, cömertliği ve yardım eli olarak hemşehrilerimizin gönlünde taht kurmuştur.
İP’in İlçe Başkanı çiçekçi Ercan, Yenişehir Belediye Başkanımızın yaptığı çalışmaları ve hizmet ahlakını biraz olsun örnek alıp kendini geliştireceğine, daha önce de birçok konuda olduğu gibi hamasi söylemlerle güneşi balçıkla sıvamaya çalışmaktadır.
2019 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanımız Sayın Davut Aydın karşısında aldığı ağır yenilginin etkisinden bir türlü kurtulamayan İP’in İlçe Başkanı çiçekçi Ercan, belli ki bu hazımsızlık neticesinde çamur siyasetini kendisine düstur edinmiştir.
İP'in Bursa ikametli ilçe başkanı çiçekçi Ercan,  şimdi de tiyatral aktivitelerine bir yenisini ekleyerek Yenişehir Belediye Başkanımız Sayın Davut Aydın’ı televizyona davet etmiş.
Çiçekçi Ercan’a tavsiyemiz kalibresine yetişemeyeceği insanları düelloya davet edeceğine çıksın o televizyon programlarında Yenişehir halkına mahkeme kararıyla sabit yolsuzluklarını açıklasın, ekmeğini yediği belediyeyi çiçekçiler vs. üzerinden nasıl dolandırdığını anlatsın.
“Çok konuşan çok haklıdır “ mantığıyla ağız ishali olmuşçasına aylardır birçok konuda ipsiz sapsız yalan ve iftira kusan çiçekçi Ercan bilmiyor ki şimdiye kadar söyleyecek sözümüz olmadığı için değil, Yenişehir halkının da çok iyi bildiği gibi adam olana kelam etmek evladır, olmayana nefes tüketmek israftır anlayışıyla susuyoruz.
Fakat görüyoruz ki bu foseptik siyaset anlayışını sürdürmekte kararlı, işte bu yüzden son kez muhatap alıp diyoruz ki Ercan Özel; yalan ve iftiraların ancak siyasi büyüklerine yaranmaya yarar Yenişehir halkı kimin kaç okka çektiğini gayet iyi biliyor.
Kendisine tavsiyemiz bu yalan siyasetinden vazgeçmesi, Yenişehir’imize faydalı olmak için çalışmasıdır.
Ancak İP’in İlçe Başkanı Ercan Özel kalibresindeki birine Yenişehir’deki üstün belediyecilik ve hizmeti yorumlama işi 10 gömlek fazla gelir.
Ercan Özel; üstünde siyasi cambazlık yapmaya kalktığın o çürük İP seni taşımaz. Senin cambazlığına da Yenişehirli kanmaz."
ARİF EREN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
YENİŞEHİR İLÇE BAŞKANI

 
Kaynak : ÖZEL HBAER / ERHAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat