MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman: 'TEK AMACIMIZ MİLLETE HİZMET'

Yenişehir 14 Haziran 2022 13:37
Videoyu Aç MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman:  'TEK AMACIMIZ MİLLETE HİZMET'
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi'nin, "Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" toplantısı Yenişehir’de yapıldı.

"TERÖRLE MÜCADELE YASASI DEĞİŞTİRİLEMEZ"
Toplantıda konuşan MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, "Mevcut terörle mücadele yasası uluslararası hukuk ilkelerine uygundur. Bu yasayı değiştireceğini söyleyen Kılıçdaroğlu’nun gerçek niyeti Türkiye’nin terör örgütleri karşısında elini kolunu bağlamaktır" dedi.
 
CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE SAHİP ÇIKTI
MHP Bursa Milletvekili Hidayet Vahapoğlu, “Cumhur İttifakı milletin hissiyatıyla ve 15 Temmuz akşamı 250 şehidin kanına binaen kurulmuştur. Türkiye’nin geleceğine sahip çıkan o iradenin, o meydanlarda oluşturduğu ruha binaen bir birliktelik bu" diye konuştu.
 
“2023 SEÇİMLERİNE HAZIRIZ”
MYK Üyesi Fevzi Zırhlıoğlu, 2023 yılının tam bir dönüm noktası olduğunu belirtirken, 2023 seçimlerine hazırlandıklarını ifade eden MDK Üyesi Muhammet Tekin ise MHP’nin sadece bir parti değil, vatan sevgisinin ete kemiğe bürünmüş, siyasi bir zemin olduğunu kaydetti.
 
 “VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”
Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, Cumhur İttifakının en güzel örneğinin Yenişehir’de yaşandığını belirtirken, Belediye Başkanı Davut Aydın da üretken belediyecilik anlayışıyla çıktıkları bu yolda 2023 seçimlerine emin adımlarla ilerlediklerini vurguladı.
Milliyetçi Hareket Partisi  “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantısı Yenişehir’de yapıldı. Toplantıda konuşan MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Devlet Bahçeli’nin ’Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben’’ cümlesine atıfta bulunarak, “Dün olduğu gibi bugün de Türk milletine karşı yapılan tüm saldırılara karşı göğsümüzü siper etmeye, her türlü fedakârlığı yapmaya sonuna kadar hazırız. Bu mücadelemizde; tek gayemiz milletimize hizmet etmektir. Dayanağımız kadim Türk tarihi ve aziz Türk milletidir” dedi. 
Kaynak : ÖZEL HABER / EBRU ERGÜL
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat