Mesaiye kitap okuyarak başlıyorlar

Yenişehir 13 Aralık 2022 12:25
Videoyu Aç Mesaiye kitap okuyarak başlıyorlar
A
a
Yenişehir'de Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları, sabah mesaiye kitap okuyarak başlıyorlar.
Personelin mesai öncesi 15 dakika kitap okuduğunu belirten Bursa Yenişehir Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, bu uygulamanın sayısız yararını gördüklerini anlattı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gelen konuklar da kitap okuma saatine katılıyorlar. Yenişehir Kütüphane Müdürü Esra Akçer de kitap okuma saatine katılanlar arasındaydı.

 Yenişehir'de Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları, sabah mesaiye kitap okuyarak başlıyorlar.

Personelin mesai öncesi 15 dakika kitap okuduğunu belirten Bursa Yenişehir Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, bu uygulamanın sayısız yararını gördüklerini anlattı.  "Kitap Okuyorum, Okumayı Seviyorum" projesinin kitap okuma alışkanlığına önemli katkısı olduğuna işaret eden Ayaz, "Kitap okuma saatimiz 09.00'da başlıyor ve 09.15'te bitiyor. Personelimiz 15 dakika boyunca sessizlik içinde kendi masalarında kitaplarını okuyorlar. Mesaiye motivasyonlu bir şekilde başlamış oluyorlar" dedi.
Kitap okumanın Müdürlük binasıyla sınırlı kalmadığını vurgulayan yaz, "Bu proje kitap okuma alışkanlığına katkıda da bulunuyor. Arkadaşlarımız artık evlerinde de kitap okuyorlar. Bunun çok faydalı olduğunu gördük. Tümüne kitap okudukları için teşekkür ediyorum" dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gelen konuklar da kitap okuma saatine katılıyorlar. Yenişehir Kütüphane Müdürü Esra Akçer de kitap okuma saatine katılanlar arasındaydı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat