Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

İSLAMA DÜŞMANLIK YAPAN MÜSLÜMAN BOZUNTULARI

23 Ağustos 2021 15:34
A
a
Sevgili okuyucularım
İslam dini daha doğrusu bozulmamış, aslını yitirmemiş olan semavi dinlerin hepsi de insanlığın mutluluğu için Allah tarafından gönderilmişlerdir. Yahudilik ve Hıristiyanlık aslını kaybetmiş orijinal kaynakları olan Tevrat ve İncil şahısların tekeline bırakılmış ve parça parça olmuşlardır. Son ve mükemmel olan İslam dini onların da hükümlerini, içeriklerini kapsayacak şekilde Allah tarafından Hz. Peygamberimizin şahsında bütün insanlığa takdim edilmiştir. "İnnet dine indallahil İslam" ayeti ile Rabbimiz, Allah katında gerçek ve hakiki dinin İslam olduğunu haber vermiştir. Dolayısıyla önceki dinlerinde bozulmamış halleriyle İslam üzerinde indirildiğini bildirmiştir. Allah'ımıza şükürler olsun ki İslam dininin temel kaynağı olan Kur'an-ı Kerim ve sahih sünnet bozulmamıştır. Ehl-i küfrün İslam düşmanlarının bütün ihanetlerine rağmen sapasağlam ayaktadır. Çünkü Rabbimiz, "Onu biz indirdik (Kullarımıza arz ettik.) Koruyucusu da biziz" buyurmaktadır.

Sevgili okuyucularım
Bir kısım Müslüman bozuntuları Mukaddes dinimiz İslamı kendi çıkarlarına, kendi kirli menfaatlerine göre yorumlamaya devam ediyor. Şeriatçıyım, İslamcıyım, dindarım, muhafazakarım ayaklarıyla planlı bir şekilde İslam'a zarar vermeye devam ediyorlar. Bunlar İslam adına hareket ettiğini söyleyen iç kurtlar, İslam düşmanı hainlerdir. Onlar rant uğruna İslam'ı alet eden sahtekarlardır. Bunlar katıksız ve dolaylı olarak İslam'ı insanların gözünde çirkin göstermeye çalışan ajanlardır. İslam'ın kadınlara tanıdığı haklar tam olarak incelenirse çağımızın modern hukuku denilen sistemlerin yetişemediğini görme fırsatı buluruz. İlim her mümin erkeğe ve her mümin kadına farzdır mesajını veren bir dine nasıl ihanet ediyorlar?

Uyanık geçinen maskeli iki yüzlü Müslüman bozuntuları, ey hırsızlar, ey cinsi sapıklar, ey kapitalizmin uşakları, dünyakolikler, ey milletin malına tecavüz edenler ve ev makam mevki düşkünleri. İslam'ın kuralları masada olsa emin ellerde İslam Hukuku çalıştırırsa sizlerin çoğunun kellesi vurulur, çoğunun elleri kesilir, çoğunun mal varlığı hazineye devredilir. Siz sahtekârsınız, siz yalancısınız, siz samimi Müslüman değilsiniz. Ne El-kaide, ne Taliban ne de onlara muhalif görünen münafıklar asla samimi değiller. Adı devlet başkanı olan kan sülükleri, ülkeyi terk edip kaçarken bir helikopter dolusu para ile ve hırsızlık mallarıyla gitmesi ibret verici değil mi?

Sevgili okuyucularım
"Müslümanlık nerede geçmiş bizden insanlık bile" diyen milli şairimiz ne güzel söylemiş. Geldiğimiz noktada İslam dünyası Türkiye dahil silkinip titreyip kendine dönmesi lazım. Gidişat yanlış ve içler acısı. Hesap vermesi gerekenlerin hesap sorma makamında oturmaları İslam adına yüz karasıdır.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı