Kursiyerler fotoğraflarını sergiledi

Bursa 1 Ekim 2021 13:37
Videoyu Aç Kursiyerler fotoğraflarını sergiledi
A
a

Osmangazi Belediyesi tarafından açılan temel fotoğrafçılık eğitimine katılan kursiyerler, kurs süresince yapmış oldukları çalışmalarda çektikleri fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisi açtı.

Osmangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde açılan temel Fotoğraf Eğitimleri Kursu’na katılan fotoğraf tutkunu 23 kursiyer, 6 hafta süren kursta fotoğraf makinesini ve ekipmanlarını tanıma, fotoğraf makinelerinin özelliklerini ayırt edebilme, temel ayarlarını yapabilme ve ortama uygun fotoğraf çekebilme gibi konularda eğitim gördü. Teorik ve uygulamalı olarak eğitim alan kursiyerler, kurs süresi boyunca öğrenmiş oldukları bilgiler ışığında çekimler yaparak uygulama aşamalarını da gerçekleştirdi.

Kursun tamamlanmasının ardından kursiyerler, aldıkları eğitimler doğrultusunda çektikleri fotoğraflardan oluşan bir sergi açtı. Hüdavendigâr Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenen serginin açılışını Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Kır yaptı. Temel fotoğrafçılık eğitimi kursunun fotoğrafa gönül veren kişiler için iyi bir fırsat olduğunu dile getiren Kır, kursta emeği geçen herkese teşekkürlerini sunarken, kursiyerleri de çekmiş oldukları güzel fotoğraflardan dolayı tebrik etti.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı