Kayseri Yahyalı'da 501 m² arsa mahkemeden satılıktır

Güncel 16 Kasım 2022 15:59
Videoyu Aç Kayseri Yahyalı'da 501 m² arsa mahkemeden satılıktır
A
a

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Kayseri Yahyalı'da 501 m² arsa mahkemeden satılıktır

T.C. YAHYALI (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU

2022/1 SATIŞ
TAŞINMAZIN GAZETE İLANI
Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/1 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Bilirkişi raporuna göre Yahyalı İlçesi Seydili Mahallesi 1037 ada 6 parsel 501,50 m² arsa niteliğinde . Taşınmazın tamamının satışı yapılacaktır. Yahyalı Belediyesi 1/1000 uygulama imar planında ayrık nizamlı 3 katlı TAKS: 0,35. KAKS: 1,05 olan gelişmekte olan konut alanı içerisinde yer almaktadır. Her türlü hizmet alt ve üst yapı hizmet sağlayıcıların hizmetlerinden yararlanabilecek konumdadır. Taşınmazın bulunduğu yer ve imar , durumu , arz talep durumu ve çevresinde olan değerlendirilmeler dikkate alındığında kesif tarihi iibariylem² değerinin 900 TL olacağı kanaatine varılmıştır. Ayrıntılı bilgiler dosyasında mevcuttur.
Adresi :Seydili Mahalesi 1037 Ada 6 Parsel Yahyalı / KAYSERİ


DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat