Kastamonu Ağlı'da 6.897 m² arsa ve üzerindeki kargir ev yapılar icradan satılıktır (çoklu satış)

Güncel 1 Ocak 2023 22:32
Videoyu Aç Kastamonu Ağlı'da 6.897 m² arsa ve üzerindeki kargir ev yapılar icradan satılıktır (çoklu satış)
A
a

ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre, Kastamonu Ağlı'da 6.897 m² arsa ve üzerindeki kargir ev yapılar icradan satılıktır (çoklu satış)

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri: Kastamonu İl, Ağlı İlçe, SELMANLI Mahalle/Köy, BALOĞLU MAH MEVKİİ Mevkii, 103 Ada, 5 Parsel, kargir ev ve ahşap ev ve ah. Sam. Ve iki adet ka. Ahır ve iki adet ahş. Ambar ve ar. vasfında Taşınmaz Ağlı Merkeze 10 km mesafede Ağlı Belediye sınırları dışında, Parsel köy yerleşim alanı dışında Kamu hizmetlerinden faydalanmakta, Taşınmaz % 8-10 eğimli olup, köy yoluna bitişiktir. Toprak tekstürü açısından killi-kumlu-tınlı toprak yapısına sahiptir, uzun yıllar tarım yapılması neticesinde toprak tekstür ve strüktürü tarım arazisi özelliğindedir. Sel, taşkın, heyelan, taban suyu taşlılık ve tuzluluk sorunu yoktur. Fiili durumda parsel ekili-dikili olmayıp hububat anızıyla kaplı vaziyettedir, üzerinde yapı, tesis ve ekonomik değeri olan ağaç bulunmamaktadır. Taşınmaz sulanabilir olmayıp kuru tarım arazisi vasfındadır.
İmar bilgisi: Taşınmaz Ağlı Belediyesi mücavir alan sınırları dışında kalmakta olup, alt yapı hizmetlerinden faydalanmamaktadır. 1/100.000 ölçekli Sinop-Kastamonu-Çankırı Çevre Düzeni Planında tarım alanında kalmaktadır. Kastamonu İl Özel İdare Müdürlüğü arşivinde yapılan incelemede Plansız Alanlar İmar Yönetmeliğine göre taşınmazın köy yerleşik alanı dışında kaldığı anlaşılmıştır.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLA ÖĞREN
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat