İzmir Balçova'da 3+1 daire icradan satılıktır (1/2 hisseli çoklu satış)

Güncel 24 Ağustos 2022 14:44
Videoyu Aç İzmir Balçova'da 3+1 daire icradan satılıktır (1/2 hisseli çoklu satış)
A
a

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, İzmir Balçova'da 3+1 daire icradan satılıktır (1/2 hisseli çoklu satış)

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri İzmir İl, Balçova İlçe, 731 Ada, 123 Parsel, 3 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planında, bitişik nizam, 4 katlı Hmax 12.80 mt yükseklikte, konut alanına rastlanmaktadır. Mer'i imar planı ve planlı alanlar yönetmelik hükümlerine tabidir.Parsele ait kadastral çap ve planı mahallinde zemine aplike edilerek, keşif mahallinde görülen kıymet takdirine konu taşınmazın parseli olduğu ve paftasına uygun olduğu anlaşılmıştır. Taşınmazın bulunduğu bölgede, belediye hizmetlerinden yararlanmakta, elektrik, su ve kanalizasyon şebeke hattı mevcuttur. Bakanlığın resmi gazetede yayınladığı tabloya göre 3/B yapı sınıfındadır.
114 m2 brüt alanlıdır. Antre+Hol, salon, mutfak, 3 oda, banyo, 2 balkondan oluşmaktadır. Bina betonarme yapı tarzında, zemin kat, 3 normal katlı, bina, genel giriş kapılı, genel giriş ve merdivenleri kaplamalı, daire, genel giriş kapılı, dış ve iç duvarları ile tavanları sıvalı ve badanalı,
iç ve dış doğramaları mevcut, iç piyes zeminleri kaplamalı, ıslak alanların zemini seramik duvarı fayans kaplı, vitrafiye ve arma türlü.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

uludağ elektrik 8.ay