Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

İNESMEK MUTFAĞI YENİDEN AÇILIYOR

Bursa 5 Mart 2021 17:14
Videoyu Aç İNESMEK MUTFAĞI YENİDEN AÇILIYOR
A
a

İnegöl’ün enfes tatlarının yer aldığı İnesmek mutfağı, pandemi kuralları gereği bir süredir ara verdiği hizmetine yeniden başlıyor.

Mini bir sosyal tesis olan ve otantik ortamıyla dikkat çeken İnesmek mutfağı, pazartesi günü itibariyle kaldığı yerden misafirlerini ağırlamaya devam edecek. Beşinci Mevsim Kültür Merkezinin zemin katında hayata geçirilen tesis, pandemi sebebiyle alınan tedbirler kapsamında bir süre sonra hizmetine ara vermişti. 2 Martta başlayan kontrollü normalleşme süreciyle beraber, İnesmek mutfağı da açılış için gün saymaya başladı. Mutfak, belirlenen şartlara uygun olarak 8 Mart Pazartesi günü yeniden misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Belediye Başkanı Alper Taban, “Şehrimizde kafe ve lokanta gibi işyerleri belirli kurallar çerçevesinde hizmet vermeye başladı. Bizler de İnesmek mutfağımızı yeniden hizmete açma kararı aldık. İnşallah 8 Mart Pazartesi günü itibariyle tesisimiz eşsiz lezzetleriyle yeniden servise başlayacak. Bu vesileyle İnesmek mutfağının tekrar hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı