İnegöl Okyanus Fen ve Anadolu Lisesi koridorlarında bilim rüzgarı

Eğitim 23 Şubat 2018 02:15
Videoyu Aç İnegöl Okyanus Fen ve Anadolu  Lisesi koridorlarında bilim rüzgarı
A
a

Özel İnegöl Okyanus Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Fen grubu öğretmenlerinin ve öğrencilerin ortak çalışmasıyla Okyanus koridorları Fen Sokağına dönüştürüldü.

“Fen Sokağı” etkinliği öğrenciler ve veliler tarafından büyük ilgi gördü. Bu çalışma İnegöl Okyanus Koleji öğrencilerine eğlenceli bir öğrenim, güzel bir motivasyon oldu.
Özel İnegöl Okyanus Koleji Müdürlerinin ve öğretmenlerinin katılımlarıyla gerçekleşen Fon Sokağı açılışında Özel İnegöl Okyanus Koleji Anadolu ve Fen Lisesi  Müdürü sayın Mehmet BAŞTÜRK yaptığı konuşmada; “Fen Bilimleri soyut ve teorik bilgilerden ibaret değildir. Fen Sokağı, fen bilimleri ile yaşamın iç içe olduğunu göstermeye çalıştığımız bir adım oldu.
Bu adımda İnegöl Okyanus koleji Fen Sokağı ile doğa kurallarının işleyişlerini somut bir hale getirip görsel anlamda işleyerek öğrencilerin çevreye duyarlı birer birey olarak yetişmesini sağlamak istedik bunla birlikte öğrencilerimizin fen bilimleri dersine karşı duyarlılığını sağlamak öncelikli hedefimizdir.Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum , bundan sonrada bu tür etkinlikler kolejimizde artarak devam edecektir. Konuşmamı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bir sözüyle tamamlamak istiyorum Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir Fendir” dedi. 
Kaynak : ERTAN ADANA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat