Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

İnegöl Dipsizgöl yeni meydanına kavuştu

Bursa 21 Ağustos 2021 17:00
Videoyu Aç İnegöl Dipsizgöl yeni meydanına kavuştu
A
a

İnegöl Belediyesi, kırsal Dipsizgöl Mahallesi’nde meydan düzenlemesi gerçekleştirdi.

Meydanda bulunan vatandaşa ait yapı ile İnegöl Belediyesi’ne ait arsa takas edilerek meydan genişletildi. Yapımı çalışmaları tamamlanan meydan vatandaşın hizmetine sunuldu.
Kırsal mahallelere değer katacak projeler yapmaya devam eden İnegöl Belediyesi, Dipsizgöl Mahallesi’nde meydan çalışmasını bitirdi. Çalışmaları kısa bir süre içinde tamamlayan İnegöl Belediyesi, meydandaki 2 sokağa parke taşı kaplaması ve meydanda aydınlatma çalışması yaptı. Yapılan çalışmalar kapsamında meydan genişletilerek daha rahat ve ferah bir görünüme kavuşturuldu.
Çalışmaların son bulmasıyla Dipsizgöl Mahallesinde yapılan çalışmayı yerinde incelemek üzere ziyarette bulunan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban,“ Dipsizgöl Mahallemizde tamamlanan çalışmaları incelemek üzere buradayız. Hem meydanın son halini görmek hem de vatandaşlarımızla bir araya gelmek istedik. Yapılan çalışmalarla mahallemizin meydanı daha rahatlamış oldu. Meydanda vatandaşımıza ait binayı hemen yan tarafında bulunan İnegöl Belediyemize ait arsayla takas ederek alanda genişletme yaptık. Vatandaşımızda bu konuda bize yardımcı oldu. Kendisine de bu vesileyle teşekkür ediyorum. Meydanın düzenleme çalışmasından sonra parke taşı ve aydınlatma çalışmaları yapıldı. Çalışmanın mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlı ve uğurlu eylesin.” dedi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı