Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

Hızlı tren yenilikler getirecek

Yenişehir 27 Ocak 2021 10:57
Videoyu Aç Hızlı tren yenilikler getirecek
A
a

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, " Osmaneli'nin geleceğini Yenişehir-Bursa YHT hattı belirleyecek. Hızlı tren, yenilikleri de beraberinde getirecek." dedi.

özel haber:MUSTAFA EFE 

"OLUMLULUĞUNU HERKES GÖRECEK" 


Başkan Şahin; "Yapılmakta olan Osmaneli-Yenişehir-Bursa ve sonrası Gemlik, Bandırma-Balıkesir-İzmir YHT hattı ile tam bir lojistik merkezi oluyoruz. Proje tamamlandığında hem Ankara-Bursa hem de Bursa-İstanbul yaklaşık 2 saat 15 dakika olacak. Projenin tamamlanmasıyla 3 milyon Bursalı hızlı tren konforuna ve hızına kavuşacak.  Halk ve sanayicisi yoğun bir şekilde YHT'dan yararlanacak. Olumluluğunu herkes görecek" şeklinde konuştu. 

"DESTEĞE HER ZAMAN HAZIRIZ"

Başkan Aydın; " Yapılacak olan yüksek hızlı tren hattının İlimiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Projenin hayata geçmesi adına Yenişehir Belediyesinin desteğini esirgemeyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.  Bandırma, Bursa, Yenişehir, Osmaneli Hızlı Tren İhalesi Kapsamında Yenişehir’e büyük katkı sağlayacak olan projenin hayata geçirilmesi, ihalesinin gerçekleşmesi ile çalışmaların bu aşamaya gelmesini sağlayan, her zaman destekçi olan her bir kişiye teşekkür ediyorum. Bu proje güzel sonuçlar doğuracak." ifadelerini kullandı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı