Özel'den Başkan Aydın'a: Gel televizyona çıkalım

Kategori: Yenişehir - Tarih: 9 Haziran 2022 16:00
Özel'den Başkan Aydın'a: Gel televizyona çıkalım

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel, Belediye Başkanı Davut Aydın'ı televizyon programında tartışmaya davet etti. Özel, "Böylelikle Yenişehir halkı konulara kimin çok daha hakim olduğunu ve kimin yalan siyaset yaptığını açıkça öğrenir. Tüm Yenişehir halkı canlı yayın teklifim konusunda Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın'ın vereceği cevabı merakla bekliyor" dedi.

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel, bir basın açıklaması yayınladı. Özel'in açıklaması şöyle:
"Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın haddini oldukça aşarak bizleri yalancılıkla suçlamış ve bunu birçok farklı gazetede haber yaptırmış. Açıkça söylemek gerekirse; yaptığımız paylaşımları sürekli takip etmesi bizim başarımız, paylaşımlarımız da Türkçe yazdığımız cümleleri yanlış yorumlaması kendi tükenmişliği ve başarısızlığıdır.
Yenişehir halkının şahit olduğu gibi yıllardır birçok kez farklı platformlarda ilçemizin sorunlarına çözüm yolları bulmak için kendisi ile bir araya gelmeyi teklif ettim. Buna cesaret edemediği için her defasında teklifim reddedildi.

HODRİ MEYDAN.. !
Tüm Türkiye'nin izleyeceği, senin seçeceğin televizyonda ve yine senin seçeceğin gazetecilerin moderatörlüğünde canlı yayında yüz yüze konuşalım. 
- Millet Bahçesi Projesi, - İstiklal Caddesi çatı üstü projesinin iptali, - Altınordu Spor Kulübü'ne teşekkür, - Belediye İşçilerinin hakkını alamaması, - Taşınmaz Mal Satış kararındaki kanunsuzluklar, ve daha birçok konuda...
Hadi gel! Kimin yalan söylediğine ve kimin haklı olduğuna yüz yüze katılacağımız program sonrası Yenişehir halkı karar versin.
Eğer Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın'ın yüreği varsa ve korkmuyorsa, söylediklerinin doğruluğuna inanıyorsa ve arkasındaysa, Yenişehir'in Şehrül-Emin'i olduğunu iddia ediyorsa, bu davetimi asla geri çevirmez. Böylelikle Yenişehir halkı kimin ne kadar cesaretli olduğunu, konulara kimin çok daha hakim olduğunu ve kimin yalan siyaset yaptığını açıkça öğrenir. Tüm Yenişehir halkı canlı yayın teklifim konusunda Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın'ın vereceği cevabı merakla bekliyor."

 
Kaynak : ÖZEL HABER / ERHAN KOÇAK

http://www.yenisehiryorem.com/haberprint/ozel-den-baskan-aydin-a--gel-televizyona-cikalim-135755.html