"GÖNÜLLERDEKİ YERİ HİÇ DEĞİŞMEYECEK"

Kategori: Yenişehir - Tarih: 10 Kasım 2021 12:16
"GÖNÜLLERDEKİ YERİ HİÇ DEĞİŞMEYECEK"

Belediye Başkanı Davut Aydın ise mesajında şunları kaydetti: "Atatürk'ün en büyük zaferi yenilmiş bir imparatorluktan çağdaş bir devlet kurmasıdır. İlke ve devrimleriyle Cumhuriyet’imizin kurucusu, ulu önder, büyük komutan ve devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ün gönüllerdeki eşsiz yeri hiçbir zaman değişmeyecek, ona duyulan sevgi, saygı ve özlem hiç eksilmeyecektir."

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın'ın Atatürk'ün Ölümünün 83'üncü Yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesaj şöyle:
"Şanlı Kurtuluş Destanımızın Büyük Önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 83. Yıldönümünde rahmet, minnet ve özlemle anıyorum. Bu vesileyle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi de saygıyla selamlıyorum.
Mustafa Kemal, yurdun ve halkın içinde bulunduğu olanaksızlıklara rağmen, kararlılıkla Türk milletini bağımsız Türkiye ülküsü hedefi etrafında birleştirerek zafere ulaştırmıştır. Atatürk'ün en büyük zaferi yenilmiş bir imparatorluktan çağdaş bir devlet kurmasıdır. İlke ve devrimleriyle Cumhuriyet’imizin kurucusu, ulu önder, büyük komutan ve devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ün gönüllerdeki eşsiz yeri hiçbir zaman değişmeyecek, ona duyulan sevgi, saygı ve özlem hiç eksilmeyecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 83’üncü yılında bir kez daha saygı, minnet, rahmet ve şükranla anıyorum."

 
Kaynak : ÖZEL HABER/KAAN KOÇAK

http://www.yenisehiryorem.com/haberprint/-gonullerdeki-yeri-hic-degismeyecek--119742.html