Zirvenin sahibi artık Yenişehir’de

Yenişehir 3 Kasım 2020 09:41
Zirvenin sahibi artık Yenişehir’de
-A +A

Ebru ERGÜL/ÖZEL HABER
 
Çeyrek asırdır eğitimde başarının zirvesinden düşmeyen İnegöl Altın Nesil Okulları geçtiğimiz hafta Yenişehir’de iki önemli sivil toplum kuruluşu ile anlaşmaya imza attı.
İlkokul-Ortaokul Müdürü Serdar ACAR ve Muhasebe ve Finans Müdürü İlker AKGÜLLER, büyük çoğunluğunun tarım ile geçimini sağladığı Yenişehir’de ilk anlaşmayı Ziraat Odası Başkanı Sayın Sadi AKTAŞ’ı ziyaret ederek imzaladılar. Yenişehir’e özel ilk kez başlatılan ücretsiz “Servis Bizden” kampanyası hakkında da bilgilendirilen Başkan Aktaş, üyeleri ve çalışanları adına teşekkür etti. Altın Nesil Okulları haftanın ikinci indirim anlaşmasına ise Ticaret Borsası’nda Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa SERT ile görüştükten sonra fabrikasında bir araya geldiği Ticaret Borsası Başkanı Sayın Saim BOLACA İle imza attı. Saim Bey ve Mustafa Bey ile okulun kuruluş hikâyesi ve eğitim misyonu hakkında uzun sohbetler, karşılıklı fikir alışverişleri yapıldı.
İnegöl’de 25 yıldır kalitesi ile eğitime bambaşka bir soluk kazandıran Altın Nesil Okulları şimdi, daha önceden okutup mezun verdiği öğrencilerin çocuklarına yuva olmaktadır. Dinamik, uzman ama en önemlisi yıllarca değişmeden koruduğu kadrosu ile Yenişehir öğrencilerine kapılarını açan kurum pandemi döneminde online eğitimi sorunsuz uygulayan ender kurumlardandır.
Tüm sağlık ve hijyen koşullarını eksiksiz yerine getiren Altın Nesil Okulları, TSE’den “Temiz Okul” belgesini alarak pandemi sürecindeki tedbirlerini tescillemiştir.
İlkokul-Ortaokul Müdürü Serdar ACAR “ İnegöl’de sağladığımız bu koşulsuz güveni, Yenişehirlilere de ispat edeceğiz. Kampüsümüzün genişleyen kapasitesinde kontenjan önceliğini siz değerli Yenişehirlilere ayırmanın heyecanı içerisindeyiz.” diyerek daha birçok sivil toplum kuruluşu ile iletişim halinde olduklarını ve önümüzdeki haftalarda resmiyette imzalar atıldığında, bunların duyurularının yapılacağını söyledi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti