Yılgın beklentilerini anlattı

Yeniden Refah Partisi Yenişehir ilçe Başkanı Ümit Yılgın Yenişehir Belediyesi’nin şeffaf belediyecilik anlamında Türkiye’ ye örnek bir belediye olacağından emin olduklarını belirterek belediyelerden beklentilerini sıraladı.

Yenişehir 16 Nisan 2019 11:11
Yılgın beklentilerini anlattı
-A +A

Yeniden Refah Partisi Yenişehir ilçe Başkanı Ümit Yılgın “Hizmet etmek üzere devraldığımız belediyelerin her ay sonunda gelir- giderlerini gösterir Bilançolarını tüm Belediyelerin kapılarına asmalıyız. Bir belediyenin nerede, ne kadar gayrimenkulü vardır? Ne kadarı ve kaça kiraya verilmiştir? Nerelerden ne kadar geliri vardır? Hangi hizmetleri nerede ve hangi bedellerle kime, nasıl yaptırılmıştır gibi soruların açık,net ve anlaşılabilir bir göstergesi olmak münasebetiyle tüm halkın görebileceği şekilde ilan edilmesi ve böylece, söz verdiğimiz gibi her işimizi dürüst,hakka ve hukuka dayanak göstererek yaptığımızı, bizlere inanmayan ve mütereddit davranan insanlara karşı da kalplerinin mutmain olmasını sağlamış olacağız.

Ayrıca; salt Yenişehir Belediyesi olarak değil; tüm Türkiye çapında mümtaz bir numunelik teşkil edecek böyle bir kadirşinaslıkla çığır açarak; Türk Demokrasi Tarihine adımızı altın harflerle yazmış olacağız.
Bu inanç ve ilkeler doğrultusunda; Yenişehir Belediyesi’nin de gereğini yerine getireceğinden hiç kuşkumuz yoktur. “ dedi.


Kaynak : Belkız EFE

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti