Yılgın “Buyurun başlıyoruz “

Yeniden Refah Partisi Yenişehir’de kongreye gidiyor. Yeniden Refah Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Ümit Yılgın gazetemize yaptığı açıklamada yapacakları kongre ile ilgili bilgiler verdi.

Yenişehir 15 Mart 2019 17:05
Yılgın “Buyurun başlıyoruz “
-A +A

Yeniden Refah Partisi olarak yeniden yaşanabilir Türkiye ve Yenişehir için hizmet ettiklerini vurgulayan Yılgın “ Yeniden Refah Partisi olarak, yeniden yaşanabilir bir Türkiye Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya İçin 17 Mart Pazar günü saat: 14: 30’da Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde yapacağımız kongremize tüm halkımızı davet ediyorum. Bu tarihi günde bütün halkımızı yanımızda görmekten büyük bir onur duyacağız.”dedi.

Parti olarak yeni kurulmuş olmalarına rağmen binlerce yıllık bir davanın yılmaz savunucuları olarak amaçlarının yeniden yaşanabilir bir dünya, refah düzeyi yüksek bir Türkiye ve huzur içinde yaşanabilir bir Yenişehir için çalışmak olduğunun altını çizen Ümit Yılgın “ Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Teşkilatım yine beni başkanlığa layık gördüler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu göreve layık olmak için bütün gayreti göstereceğiz.”dedi


Kaynak : Recep AYDIN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti