Yıldırım Tıp Merkezi, 2018’ de şifa dağıtmaya devam ediyor

Yıldırım Belediyesi, bünyesindeki tıp merkeziyle ilçe sakinlerinin temel ihtiyaçlarından olan sağlık alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle örnek çalışmalara imza atıyor.

Diğer İlçeler 2 Mayıs 2018 14:13
Yıldırım Tıp Merkezi, 2018’ de şifa dağıtmaya devam ediyor
-A +A

Yıldırımlıların şifa kapısı Yıldırım Belediyesi Tıp Merkezi, ilçe sakinlerinin sağlığını korumak için çalışmalarını sürdürüyor. Uzman doktor kadrosu, sağlık personelleri ve tüm çalışanlarıyla Yıldırımlılara şifa dağıtan Yıldırım Belediyesi Tıp Merkezi, 2018’in ilk 4 ayında 59 bin 870 kişiye poliklinik hizmeti vererek ilçedeki sağlık çalışmalarında ön plana çıktı. Dahiliye polikliniği, çocuk polikliniği, kadın doğum polikliniği, diş polikliniği, kulak burun boğaz polikliniği, göz polikliniği ve acil polikliniği hizmetlerinin gerçekleştirildiği merkezde laboratuvar tetkik işlemleri de yapılıyor. Aynı dönem içerisinde 1219 ilçe sakinine hasta nakil hizmeti verilirken, defin hizmetleriyle de 955 vatandaşa hizmet verildi.


 
MODERN KOŞULLARDA UZMAN KADRO

Yerel yönetim olarak asli hizmetlerin yanında insana dokunan çalışmaları gerçekleştirmeye büyük önem verdiklerini söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Türkiye’de tıp merkezi hizmeti veren 5 belediyeden biri olarak hemşehrilerimizin sağlığını ön planda tutuyoruz. Asli hizmetlerimizin yanında toplumların geleceğine yapılan en büyük yatırım olan eğitime de destek olurken, insanlarımızın sağlığını korumak ve hastalarımıza şifa bulmak adına sosyal belediyecilik faaliyetlerimizde sağlık yatırımlarımıza da büyük önem veriyoruz. Hastane niteliklerinde koşullar, modern ekipmanlar ve uzman çalışanlarımızla Yıldırım Belediyesi Tıp Merkezi’mizle vatandaşlarımızın yanındayız” dedi. Kaynak : İHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti