Yenişehirli öğretmenlerden protokole ziyaret

Yenişehir’de görev yapan sözleşmeli öğretmenler, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği "Tecrübeyle Buluşma Çalışması" kapsamında Kaymakam Suat Seyitoğlu’nu ve Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamında ziyaret ettiler.

Yenişehir 24 Şubat 2020 09:54
Yenişehirli öğretmenlerden protokole ziyaret
-A +A

Belkız EFE / Özel Haber

KAYMAKAMA BİLGİ VERİLDİ

İlçede görev yapan sözleşmeli öğretmenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz nezdinde gerçekleştirdikleri ziyaret kapsamında Kaymakam Seyitoğlu’nu yapılan iş ve işlemler ile ilgili konular da bilgiler verdiler. Ziyaretten mutluluk duyduğunu belirten Seyitoğlu, “Öğretmenler toplumuzun temel yapı taşıdır. Geleceğimize yön veren değerli öğretmenlerimizin her zaman yanındayız. Parlak nesiller yetiştirmeleri konusunda onlara elimizden geldiğince destek vermeye de hazırız. Öğretmenlerimize bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

“ÖĞRETMENLERİMİZLE İSTİŞARELERDE BULUNDUK”

Sözleşmeli öğretmenler kaymakama yapıtları ziyaretin ardından Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamında ziyaret etti. Davut Aydın, “İlçemizde görev yapan Sözleşmeli Öğretmenlerimizi Tarihi Belediye Binamızda ağırladık. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa Ayaz refakatinde ziyaretimize gelen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Yenişehir’imizi Yenişehirlilerle yönetmek adına öğretmenlerimizle istişarelerde bulunduk. Çocuklarımıza iyi bir eğitim vererek onları vatana ve millete hayırlı insan olarak yetişmesinde katkıda bulunan tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti