Yenişehir tasarım açıldı

Sahipliğini Gamze Dikili’nin yaptığı Yenişehir Tasarım ve Moda Evi Bursa Caddesinde hizmete girdi.

Yenişehir 17 Ağustos 2018 15:04
Yenişehir tasarım açıldı
-A +A

 Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Esra Kazan, İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Ercan Özel, Siyasi parti temsilcileri, Muhtelif Esnaflar Odası Yönetim Kurulu ve Yenişehirli vatandaşların katıldığı açılış töreni yapılan dua ile başladı.
 


   Daha sonra iş yerinin kurdelası Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Esra Kazan, İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Ercan Özel ve işletme sahibi Gamze Dikili tarafından kesildi.   İşletme sahibi Gamze Dikili, Yenişehir Tasarım ve Moda Evi olarak Yenişehir’de düğün yapacaklara her türlü kolaylığı sunduklarını belirterek. ‘Gelinlik, tuvalet, abiye kıyafet, kına kıyafeti başta olmak üzere düğünlerde kullanılan her türlü giysiyi dikiyoruz. Sünnet düğününden bebek mevlidine kadar her türlü organizasyonumuz bulunuyor. Yenişehir halkının bu eksikliğini giderdiğimiz için mutluyuz. Açılışımıza katılan başta Kaymakamımız Suat Seyitoğlu ve Belediye Başkanımız Süleyman Çelik olmak üzere bütün konuklarımıza teşekkür ediyorum. Yenişehir’de düğün yapacak her vatandaşımıza her türlü seçeneğimizi görmek için iş yerimize bekliyoruz’ dedi.

 

   Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’de, açılan her işletmenin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, ‘Özellikle değişik iş kollarının açılması bizleri mutlu ediyor. İşletmemize hayırlı ve helal kazançlar diliyorum’ dedi.   Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’da, yeni işletmenin Yenişehir’e hayırlı olmasını dileyerek, ‘ İşletme sahiplerini tebrik ediyorum. Sürekli gelişen Yenişehir’e böylesi işletmeler gerekiyor’ dedi.


Kaynak : HARUN SAK/YENİŞEHİR

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti