Yenişehir protokolünden köy okullarına ziyaret

Yenişehir İlçe Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın, İlçe Garnizon Garnizon Komutanı Albay Kadri Bahtiyar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz ile birlikte ilçedeki köy okullarını ziyaret etti.

Yenişehir 11 Aralık 2019 10:31
Yenişehir protokolünden köy okullarına ziyaret
-A +A

Belkız EFE / Özel Haber  

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Yenişehir protokolü köy okullarını ziyaret etti. Yapılan ziyarette konuşan Başkan Aydın, “Öğretmenlerimiz, sevgi elçilerimiz, yaşama sevincimiz, toplumdaki huzurumuz, ülkedeki barışımız, gururumuz, yolumuzu aydınlatan, geleceğimizi şekillendiren ışıklarımızdır. Geleceğimizin teminatı olan çok değerli eğitim neferlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü bir kez daha kutluyorum. Öğretmenlerimiz sayesinde her gün bir adım daha ileriye gideceği inancımızla her zaman yanlarında olduğumuzu da vurgulamak istiyorum” dedi.
 
  Öğrencilerle ve öğretmenlerle yakından ilgilenen Kaymakam Seyitoğlu, “Öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler gününü kutlayarak, meslek yaşamları boyunca başarılar dilerim.  Kırsal kesimde eğitim veren okullarımızın her türlü ihtiyaçlarına koşuyoruz. Gerek kitap, masa, araç gereç olsun bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Daha iyi eğitim almaları için her şeyi yapmaya hazırız” diye konuştu. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti