Yenişehir Kurban Bayramı’na hazır

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın Kurban Bayramı nedeniyle ilçede adeta seferberlik ilan ederek, birçok noktada saha çalışmaları yaptıklarını belirterek, hedeflerinin Yenişehirlilerin bayramı sağlık ve huzur içinde geçirmelerine katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Yenişehir 9 Ağustos 2019 14:17
Yenişehir Kurban Bayramı’na hazır
-A +AYenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın Kurban Bayramı nedeniyle ilçede adeta seferberlik ilan ederek, birçok noktada saha çalışmaları yaptıklarını belirterek, hedeflerinin Yenişehirlilerin bayramı sağlık ve huzur içinde geçirmelerine katkı sağlamak olduğunu söyledi.
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın gazetemize yaptığı açıklamada “Yaklaşan Kurban Bayramı sebebiyle belediyemiz pek çok farklı noktada saha çalışmalarına başladı. Pazar günü başlayacak olan Kurban Bayramında vatandaşlarımızın temiz, sağlıklı ve huzurlu bir bayram tatili geçirebilmeleri amacıyla, tüm birimlerimiz harekete geçerek merkez ve kırsal mahallelerde var olan eksikliklerin giderilmesi için seferber oldular. Belediyemiz Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler ve Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler; hayvan kesim yerleri, Pazar yeri denetimleri, hijyen kontrolleri, kanalizasyon ilaçlaması, temizlik, çim biçme, sulama, bordür boyama, kaldırım ve caddelerin yıkanması gibi işleri yürütürken Büyükşehir Belediyemize bağlı ekipler de çöp konteynerlerinin dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştiriyor. Kurban Bayramında vatandaşlarımızın sağlık, huzur ve memnuniyeti için elimizden gelen tüm gayreti göstererek, ekiplerle birlikte gece gündüz çalışmalarımız devam edecektir. “ dedi.
Ertan Adana

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti