Yenişehir’in çehresi değişiyor

Yenişehir 30 Temmuz 2020 09:49
Yenişehir’in çehresi değişiyor
-A +A

KAAN KOÇAK/HABER
 
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, mahalle mahalle gezerek faaliyetleri yerinde incelerken ekiplerle birlikte çalışmalara katıldı. 
 
AYDIN, İŞÇİLERLE ÇALIŞTI
Papatya Mahallesi bağlantı yollarının sathi kaplama ve mahalle meydanının parke taşı döşeme çalışmalarını incelemek üzere giden Belediye Başkanı Davut Aydın, burada kum serme işleminde ekiplerle birlikte çalıştı. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Belediye ekiplerini seferber eden Başkan Aydın “Tüm ekiplerimizle ilçemizin her noktasında hummalı bir çalışma yürütmekteyiz. Bizim tek derdimiz hemşehrilerimizin memnuniyeti, ilçemizin güzelleşmesidir” dedi. 
 
“AKTAŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Bursa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle Papatya Mahallesi meydanına 2000 m² parke taşı döşeme işinin tamamlanacağını ifade eden Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın “Papatya Mahallemizin Bilecik istikametine giden bağlantı yoluna BBB ekiplerimiz tarafından PMT malzemesi serilmesine de başlandı. Bizlere her konuda destek olan BBB Başkanım Sayın Alinur Aktaşve ekibi ile çalışma arkadaşlarıma üstün gayretleri için teşekkür ediyorum. Bizim işimiz gücümüz Yenişehir” şeklinde konuştu. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti